LKS Głowienka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ostatnie spotkanie

LKS GłowienkaNafciarz Bóbrka
LKS Głowienka 2:1 Nafciarz Bóbrka
2018-04-15, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

LKS GłowienkaDwór Kombornia
LKS Głowienka   Dwór Kombornia
2018-04-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 144, wczoraj: 646
ogółem: 1 860 930

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-26 Liwocz Brzyska 2:5 LKS Głowienka relacja ›
2017-08-26 Orzeł Bieździedza 0:9 Sobniów Jasło zobacz ›
2017-08-26 Huragan Zarzecze 3:1 Tęcza Zręcin zobacz ›
2017-08-26 Gaudium Łężyny 0:16 Standart Święcany zobacz ›
2017-08-26 Zorza Łęki Dukielskie 4:0 KS Szczepańcowa zobacz ›
2017-09-01 LKS Głowienka 5:0 KS Szczepańcowa relacja ›
2017-09-02 Standart Święcany 2:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2017-09-02 Tęcza Zręcin 0:8 Gaudium Łężyny zobacz ›
2017-09-02 Sobniów Jasło 1:0 Huragan Zarzecze zobacz ›
2017-09-02 Liwocz Brzyska 1:1 Orzeł Bieździedza zobacz ›
2017-09-09 Orzeł Bieździedza 3:2 LKS Głowienka relacja ›
2017-09-09 Huragan Zarzecze 2:3 Liwocz Brzyska zobacz ›
2017-09-09 Gaudium Łężyny 1:19 Sobniów Jasło zobacz ›
2017-09-09 Zorza Łęki Dukielskie 12:0 Tęcza Zręcin zobacz ›
2017-09-09 KS Szczepańcowa 3:3 Standart Święcany zobacz ›
2017-09-16 LKS Głowienka 3:0 Standart Święcany relacja ›
2017-09-16 Tęcza Zręcin 0:3 KS Szczepańcowa zobacz ›
2017-09-16 Sobniów Jasło 7:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2017-09-16 Liwocz Brzyska 8:0 Gaudium Łężyny zobacz ›
2017-09-16 Orzeł Bieździedza 3:0 Huragan Zarzecze zobacz ›
2017-09-23 Huragan Zarzecze 0:7 LKS Głowienka relacja ›
2017-09-23 Zorza Łęki Dukielskie 3:0 Liwocz Brzyska zobacz ›
2017-09-23 KS Szczepańcowa 0:6 Sobniów Jasło zobacz ›
2017-10-28 Gaudium Łężyny 2:3 Orzeł Bieździedza zobacz ›
2017-10-28 Standart Święcany 3:2 Tęcza Zręcin zobacz ›
2017-09-30 LKS Głowienka 14:0 Tęcza Zręcin relacja ›
2017-09-30 Sobniów Jasło 3:0 Standart Święcany zobacz ›
2017-09-30 Liwocz Brzyska 5:1 KS Szczepańcowa zobacz ›
2017-09-30 Orzeł Bieździedza 2:8 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2017-09-30 Huragan Zarzecze 4:0 Gaudium Łężyny zobacz ›
2017-10-07 Gaudium Łężyny 2:7 LKS Głowienka relacja ›
2017-10-07 Zorza Łęki Dukielskie 3:4 Huragan Zarzecze zobacz ›
2017-10-07 KS Szczepańcowa 3:0 Orzeł Bieździedza zobacz ›
2017-10-07 Standart Święcany 2:5 Liwocz Brzyska zobacz ›
2017-10-07 Tęcza Zręcin 1:14 Sobniów Jasło zobacz ›
2017-10-14 LKS Głowienka 0:3 Sobniów Jasło relacja ›
2017-10-14 Liwocz Brzyska 16:1 Tęcza Zręcin zobacz ›
2017-10-14 Orzeł Bieździedza 0:4 Standart Święcany zobacz ›
2017-10-14 Huragan Zarzecze 1:0 KS Szczepańcowa zobacz ›
2017-10-14 Gaudium Łężyny 1:3 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2017-10-21 Zorza Łęki Dukielskie 3:2 LKS Głowienka relacja ›
2017-10-21 KS Szczepańcowa 2:1 Gaudium Łężyny zobacz ›
2017-10-21 Standart Święcany 2:1 Huragan Zarzecze zobacz ›
2017-10-21 Tęcza Zręcin 0:12 Orzeł Bieździedza zobacz ›
2017-10-21 Sobniów Jasło 4:6 Liwocz Brzyska zobacz ›
10  2018-04-14 LKS Głowienka 1:4 Liwocz Brzyska relacja ›
10  2018-04-14 Sobniów Jasło 5:1 Orzeł Bieździedza zobacz ›
10  2018-04-14 Tęcza Zręcin 2:0 Huragan Zarzecze zobacz ›
10  2018-04-14 Standart Święcany 6:0 Gaudium Łężyny zobacz ›
10  2018-04-14 KS Szczepańcowa 2:3 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
11  2018-04-21 KS Szczepańcowa 3:1 LKS Głowienka relacja ›
11  2018-04-21 Zorza Łęki Dukielskie 7:1 Standart Święcany zobacz ›
11  2018-04-21 Gaudium Łężyny 2:6 Tęcza Zręcin zobacz ›
11  2018-04-21 Huragan Zarzecze Sobniów Jasło 13:00
11  2018-04-21 Orzeł Bieździedza 2:9 Liwocz Brzyska zobacz ›
12  2018-04-25 LKS Głowienka Orzeł Bieździedza 18:00
12  2018-04-28 Liwocz Brzyska Huragan Zarzecze 13:00
12  2018-04-28 Sobniów Jasło Gaudium Łężyny 13:00
12  2018-04-28 Tęcza Zręcin Zorza Łęki Dukielskie 13:00
12  2018-04-28 Standart Święcany KS Szczepańcowa 13:00
13  2018-05-05 Standart Święcany LKS Głowienka 13:00
13  2018-05-05 KS Szczepańcowa Tęcza Zręcin 13:00
13  2018-05-05 Zorza Łęki Dukielskie Sobniów Jasło 13:00
13  2018-05-05 Gaudium Łężyny Liwocz Brzyska 13:00
13  2018-05-05 Huragan Zarzecze Orzeł Bieździedza 13:00
14  2018-05-12 LKS Głowienka Huragan Zarzecze 13:00
14  2018-05-12 Orzeł Bieździedza Gaudium Łężyny 13:00
14  2018-05-12 Liwocz Brzyska Zorza Łęki Dukielskie 13:00
14  2018-05-12 Sobniów Jasło KS Szczepańcowa 13:00
14  2018-05-12 Tęcza Zręcin Standart Święcany 13:00
15  2018-05-19 Tęcza Zręcin LKS Głowienka 13:00
15  2018-05-19 Standart Święcany Sobniów Jasło 13:00
15  2018-05-19 KS Szczepańcowa Liwocz Brzyska 13:00
15  2018-05-19 Zorza Łęki Dukielskie Orzeł Bieździedza 13:00
15  2018-05-19 Gaudium Łężyny Huragan Zarzecze 13:00
16  2018-05-26 LKS Głowienka Gaudium Łężyny 13:00
16  2018-05-26 Huragan Zarzecze Zorza Łęki Dukielskie 13:00
16  2018-05-26 Orzeł Bieździedza KS Szczepańcowa 13:00
16  2018-05-26 Liwocz Brzyska Standart Święcany 13:00
16  2018-05-26 Sobniów Jasło Tęcza Zręcin 13:00
17  2018-06-02 Sobniów Jasło LKS Głowienka 13:00
17  2018-06-02 Tęcza Zręcin Liwocz Brzyska 13:00
17  2018-06-02 Standart Święcany Orzeł Bieździedza 13:00
17  2018-06-02 KS Szczepańcowa Huragan Zarzecze 13:00
17  2018-06-02 Zorza Łęki Dukielskie Gaudium Łężyny 13:00
18  2018-06-09 LKS Głowienka Zorza Łęki Dukielskie 13:00
18  2018-06-09 Gaudium Łężyny KS Szczepańcowa 13:00
18  2018-06-09 Huragan Zarzecze Standart Święcany 13:00
18  2018-06-09 Orzeł Bieździedza Tęcza Zręcin 13:00
18  2018-06-09 Liwocz Brzyska Sobniów Jasło 13:00

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Kalendarium

24

04-2018

wtorek

Trening seniorów - godz. 17:30 - Stadion w Głowience

25

04-2018

środa

Mecze 12. kolejki juniorów z Orłem Bieździedza - godz. 16:00 (jun. st); 18:00 (jun. mł) - Stadion w Głowience

26

04-2018

czwartek

Trening seniorów - godz. 17:30 - Stadion w Głowience

27

04-2018

piątek

Mecz 12. kolejki młodzików z Iwonką Iwonicz - godz. 16:30 - Stadion w Iwoniczu

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

Mecz 15. kolejki seniorów z Dworem Kombornia - godz. 15:00 - Stadion w Głowience

30

04-2018

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Beskid Równe 1:3 Orzeł Pustyny
Błękitni Jasienica Rosielna 3:1 Rotar Węglówka
Dwór Kombornia 1:2 Guzikówka Krosno
LKS Głowienka pauza
Nafciarz Bóbrka 0:6 LKS Lubatowa
Huragan Jasionka 5:0 Tornado Wrocanka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Huragan Jasionka - Beskid Równe
Tornado Wrocanka - Nafciarz Bóbrka
LKS Lubatowa - pauza
LKS Głowienka - Dwór Kombornia
Guzikówka Krosno - Błękitni Jasienica Rosielna
Rotar Węglówka - Orzeł Pustyny

Wyszukiwarka