LKS Głowienka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ostatnie spotkanie

LKS GłowienkaNafciarz Bóbrka
LKS Głowienka 2:1 Nafciarz Bóbrka
2018-04-15, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

LKS GłowienkaDwór Kombornia
LKS Głowienka   Dwór Kombornia
2018-04-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 152, wczoraj: 646
ogółem: 1 860 938

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 10 27 9 0 1 71 - 10 +61
2.
herb
bz 11 25 8 1 2 49 - 21 +28
3.
herb
bz 11 25 8 1 2 59 - 22 +37
4.
herb
bz 11 18 6 0 5 47 - 20 +27
5.
herb
bz 11 17 5 2 4 39 - 26 +13
6.
herb
plus 11 13 4 1 6 17 - 29 -12
7.
herb
minus 11 13 4 1 6 27 - 43 -16
8.
herb
minus 10 12 4 0 6 15 - 22 -7
9.
herb
plus 11 6 2 0 9 13 - 87 -74
10.
herb
minus 11 3 1 0 10 17 - 74 -57

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 15 5 0 1 32 - 7 +25
2.
herb
5 12 4 0 1 20 - 8 +12
3.
herb
5 10 3 1 1 32 - 8 +24
4.
herb
5 10 3 1 1 15 - 10 +5
5.
herb
6 10 3 1 2 13 - 14 -1
6.
herb
5 9 3 0 2 23 - 7 +16
7.
herb
5 9 3 0 2 10 - 11 -1
8.
herb
6 6 2 0 4 10 - 32 -22
9.
herb
5 3 1 0 4 3 - 37 -34
10.
herb
6 0 0 0 6 8 - 54 -46

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 15 5 0 1 27 - 14 +13
2.
herb
5 15 5 0 0 51 - 2 +49
3.
herb
5 10 3 1 1 17 - 14 +3
4.
herb
6 9 3 0 3 24 - 13 +11
5.
herb
6 7 2 1 3 24 - 16 +8
6.
herb
5 7 2 1 2 17 - 11 +6
7.
herb
5 3 1 0 4 5 - 11 -6
8.
herb
5 3 1 0 4 4 - 15 -11
9.
herb
5 3 1 0 4 9 - 20 -11
10.
herb
6 3 1 0 5 10 - 50 -40

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Sobniów Jasło
9 24 8 0 1 66 - 9 +57
2.
Zorza Łęki Dukielskie
9 19 6 1 2 39 - 18 +21
3.
Liwocz Brzyska
9 19 6 1 2 46 - 19 +27
4.
LKS Głowienka
9 18 6 0 3 45 - 13 +32
5.
Standart Święcany
9 14 4 2 3 32 - 19 +13
6.
Orzeł Bieździedza
9 13 4 1 4 24 - 29 -5
7.
Huragan Zarzecze
9 12 4 0 5 15 - 20 -5
8.
KS Szczepańcowa
9 10 3 1 5 12 - 25 -13
9.
Gaudium Łężyny
9 3 1 0 8 15 - 62 -47
10.
Tęcza Zręcin
9 0 0 0 9 5 - 85 -80

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Zorza Łęki Dukielskie
2 6 2 0 0 10 - 3 +7
2.
Liwocz Brzyska
2 6 2 0 0 13 - 3 +10
3.
Tęcza Zręcin
2 6 2 0 0 8 - 2 +6
4.
Sobniów Jasło
1 3 1 0 0 5 - 1 +4
5.
KS Szczepańcowa
2 3 1 0 1 5 - 4 +1
6.
Standart Święcany
2 3 1 0 1 7 - 7 0
7.
LKS Głowienka
2 0 0 0 2 2 - 7 -5
8.
Huragan Zarzecze
1 0 0 0 1 0 - 2 -2
9.
Orzeł Bieździedza
2 0 0 0 2 3 - 14 -11
10.
Gaudium Łężyny
2 0 0 0 2 2 - 12 -10

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910
1. LKS Głowienka XXX 0:3 - - 14:0 - 5:0 - 1:43:0
2. Sobniów Jasło - XXX 7:1 - - 1:0 - 5:14:63:0
3. Zorza Łęki Dukielskie3:2 - XXX - 12:03:44:0 - 3:07:1
4. Gaudium Łężyny2:71:191:3 XXX 2:6 - - 2:3 - 0:16
5. Tęcza Zręcin - 1:14 - 0:8 XXX 2:00:30:12 - -
6. Huragan Zarzecze0:7 - - 4:03:1 XXX 1:0 - 2:3 -
7. KS Szczepańcowa3:10:62:32:1 - - XXX 3:0 - 3:3
8. Orzeł Bieździedza3:20:92:8 - - 3:0 - XXX 2:90:4
9. Liwocz Brzyska2:5 - - 8:016:1 - 5:11:1 XXX -
10. Standart Święcany - - 2:26:03:22:1 - - 2:5 XXX

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Kalendarium

24

04-2018

wtorek

Trening seniorów - godz. 17:30 - Stadion w Głowience

25

04-2018

środa

Mecze 12. kolejki juniorów z Orłem Bieździedza - godz. 16:00 (jun. st); 18:00 (jun. mł) - Stadion w Głowience

26

04-2018

czwartek

Trening seniorów - godz. 17:30 - Stadion w Głowience

27

04-2018

piątek

Mecz 12. kolejki młodzików z Iwonką Iwonicz - godz. 16:30 - Stadion w Iwoniczu

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

Mecz 15. kolejki seniorów z Dworem Kombornia - godz. 15:00 - Stadion w Głowience

30

04-2018

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Beskid Równe 1:3 Orzeł Pustyny
Błękitni Jasienica Rosielna 3:1 Rotar Węglówka
Dwór Kombornia 1:2 Guzikówka Krosno
LKS Głowienka pauza
Nafciarz Bóbrka 0:6 LKS Lubatowa
Huragan Jasionka 5:0 Tornado Wrocanka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Huragan Jasionka - Beskid Równe
Tornado Wrocanka - Nafciarz Bóbrka
LKS Lubatowa - pauza
LKS Głowienka - Dwór Kombornia
Guzikówka Krosno - Błękitni Jasienica Rosielna
Rotar Węglówka - Orzeł Pustyny

Wyszukiwarka