Sparing: LKS Głowienka - Przełęcz Dukla 1:3 (0:2)

Bramka dla Głowienki: Borek

Skład Głowienki: Kozieradzki - R. Frydrych, Krupa, Guzik, Dubis - P. Półchłopek, Borek, Stanisławczyk, B. Wilk - Biały, Mosoń oraz Ł. Frydrych, Kuźnar, F. Półchłopek, Florczak.

Sędziował Jacek Sirko.

W ostatnim sparingu przed rozgrywkami drużyna gospodarzy uległa zespołowi z klasy okręgowej - Przełęczy Dukla 1:3. Goście zdobyli bramki po fatalnych błędach obrońców miejscowych. Honorowe trafienie w ostatniej minucie zaliczył Borek, który po wrzutce Białego z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce.

Jutro na stadionie w Rogach Turniej o Puchar Wójta. Zbiórka zawodników o godz. 8:15 na stadionie w Rogach.