Zapowiedź: Głowienka - Ostoja

• autor: lksglowienka, 2011-08-25 13:28

Drużyna seniorów LKS Głowienka po dwóch kolejkach ligowych lideruje w tabeli klasy "A" - grupy II. W najbliższą niedzielę jest szansa, aby umocnić tę pozycję. Na przeszkodzie stanie drużyna Ostoi Kołaczyce.

Drużyna LKS Głowienka po dwóch zwycięstwach 3-0 z Markiewicza i z Sobniowem lideruje w rozgrywkach klasy "A" - grupy II. Tym razem podopieczni Andrzeja Białego podejmą grającą zazwyczaj lepiej na wyjazdach niż u siebie drużynę Ostoi Kołaczyce, która w ostatniej kolejce niespodziewanie uległa u siebie Orłowi Lubla 2-3. Nasza drużyna będzie chciała również zrewanżować się piłkarzom z Kołaczyc za porażkę z rundy wiosennej, kiedy to na własnym boisku przegrała 1-2, a jedyną bramkę dla LKS-u zdobył Piotr Guzik. Drużyna Ostoi po dwóch meczach zajmuje 5. miejsce, mając na koncie 3 pkt, zdobyte w pierwszym meczu w wygranym meczu 2-1 z Sobniowem Jasło. Na pewno drużyna ta będzie chciała zdobyć 3 punkty w najbliższą niedzielę, gdyż jej celem jest zajęcie miejsca w czołówce tabeli. W drużynie z Kołaczyc gra kilku doświadczonych zawodników, m.in. napastnik Dominik Kowalski czy środkowy pomocnik Przemysław Madejczyk, stanowiących o sile tej drużyny.

Mecz III. kolejki LKS Głowienka - Ostoja Kołaczyce zostanie rozegrany w niedzielę 28 sierpnia o godz. 16:30 na stadionie w Głowience. Mecz poprowadzi trójka sędziowska z Brzozowa: Grela, Domaradzki, Opaliński. Zbiórka zawodników o godz. 15:30.

W III. kolejce klasy "A" - grupy II zapowiada się kilka ciekawych i emocjonujących pojedynków. Do derbowego pojedynku dojdzie w Kopytowej, gdzie miejscowa Polonia podejmie tzw. "sąsiada zza miedzy" - Orła Faliszówkę, który na stadionie w Kopytowej również gra jako gospodarz. Tam zapewne emocji nie zabraknie, jednak faworytem jest Polonia, która po ostatnim zwycięstwie nad Zamczyskiem Mrukowa, będzie chciała zdobyć kolejne 3 oczka. Na razie zawodzi drużyna Sobniowa Jasło, która po dwóch meczach ma zerowy dorobek punktowy i zajmuje ostatnią pozycję w tabeli. W niedzielę szansa na podniesienie się. Piłkarze Sobniowa podejmą Gaudium Łężyny, który pierwsze dwa mecze zremisował. Więcej również spodziewano się po OKS Markiewicza Krosno, który jak na razie ma tylko 1 punkt, a w tej kolejce podejmie Victorię Kobylany. Dwa remisy na początek sezonu zanotowała również drużyna Dworu Kombornia, która w niedzielę podejmie Zamczysko Mrukowa. Ciekawy mecz zapowiada się w Nienaszowie, gdzie Tempo podejmować będzie Orła Lubla, które ostatnio niespodziewanie pokonało Ostoję Kołaczyce. Wicelider rozgrywek, drużyna Wisłoki Nowy Żmigród zagra w niedzielę na ciężkim terenie w Zręcinie, gdzie tamtejsza Tęcza będzie chciała odebrać punkty faworytowi rozgrywek. Pauzuje Burza Rogi.