Zapowiedź: Zamczysko - Głowienka.

• autor: lksglowienka, 2011-09-15 13:30

W najbliższą niedzielę 18 września drużyna seniorów LKS Głowienka zagra swój szósty mecz ligowy w tym sezonie. W ramach VI. kolejki klasy "A" - grupy II, zagrają na wyjeździe w Pielgrzymce, z Zamczyskiem Mrukowa.

W ostatnich dwóch spotkaniach nasi seniorzy zdobyli zaledwie 1 punkt i spadli na drugie miejsce w tabeli przez mniejszą ilość zdobytych bramek od obecnego lidera - OKS Markiewicza Krosno. Tym razem nasza drużyna uda się do Pielgrzymki, gdzie mecze jako gospodarz gra Zamczysko Mrukowa. Piłkarzom Zamczyska wiedzie się bardzo słabo w tym sezonie. Na 5 rozegranych meczów wszystkie jak na razie przegrali. Ostatnio ulegli 0-1 na wyjeździe drużynie Sobniowa Jasło. W niedzielę będą chcieli zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie, gdyż ich sytuacja w tabeli jest coraz gorsza. Naszej drużynie ostatnio nie powiodło się na specyficznym boisku w Pielgrzymce. W ostatnim meczu ubiegłego sezonu przegrała aż 1-6, a jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Stanisław Borek. W naszej drużynie nie wystąpią na pewno Bartosz Stanisławczyk i Jakub Hejnar (kontuzje) oraz Mateusz Frączek (czerwona kartka). Czy pomimo braków kadrowych naszej drużynie uda się wywieźć z Pielgrzymki komplet punktów?

Mecz Zamczysko Mrukowa - LKS Głowienka zostanie rozegrany 18 września o godz. 15:00 na stadionie w Pielgrzymce. O godzinie wyjazdu zawodników na mecz poinformujemy w najbliższym czasie. Sędziować będą: Śmietana B., Jakubiński, Kobak.