II runda Pucharu Polski: LKS G³owienka - Prze³om Besko 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Bia³y' 28 (wolny)  2:0 Bia³y' 70

wiêcej w rozwiniêciu

G³owienka: £. Frydrych (87 Kozieradzki) - Guzik, Krupa, Dubis, R. Frydrych - Pó³ch³opek, Mosoñ, T. Wilk (75 Borek), Rachwa³ (60 Kubit) - Fr±czek (80 Majkut), Bia³y

Sêdziowali Kielar, Pêkala, J. Solecki. ¯ó³te kartki: R. Frydrych, Guzik. Widzów 60.

Dru¿yna G³owienki wreszcie siê prze³ama³a i dosyæ niespodziewanie pokona³a 6. dru¿ynê okrêgówki w II rundzie Pucharu Polski. Na pocz±tku pierwszej po³owy przewagê mieli gospodarze, którym ju¿ w 5 minucie nale¿a³ siê rzut karny za ewidentny faul na Fr±czku. Pierwszy gro¼ny strza³ na bramkê gospodarze oddali w 10 minucie, kiedy to mocny strza³ Mosonia z 20 metrów obroni³ bramkarz go¶ci. W 28 minucie G³owienka objê³a prowadzenie. Zdobywc± bramki by³ Bia³y, który strza³em z rzutu wolnego z 25 metrów przelobowa³ bramkarza Prze³omu. Pó¼niej przewagê mieli go¶cie, którzy oddali tylko dwa strza³y w kierunku bramki. Pierwszy obroni³ £. Frydrych, a po drugim pi³ka przesz³a nad poprzeczk±. W koñcówce I po³owy gospodarze mogli podwy¿szyæ, ale pi³ka po strzale Fr±czka z bliskiej odleg³o¶ci przesz³a daleko od bramki. Na pocz±tku drugiej po³owy inicjatywê przejêli go¶cie, jednak pierwsz± gro¼n± okazjê w tej czê¶ci gry mieli gospodarze, jednak Mosoñ z bliskiej odleg³o¶ci trafi³ w bramkarza. W 69 minucie gro¼ny strza³ w kierunku bramki odda³ Kubit, lecz jego mocny strza³ z trudem obroni³ bramkarz Prze³omu. Nastêpnie miejscowi mieli rzut wolny z lewej strony boiska. Do wrzutki Pó³ch³opka skoczy³ Bia³y i strza³em g³ow± nie da³ szans bramkarzowi. W 80 minucie po dobrej akcji gospodarzy mog³o byæ 3:0, ale strza³ Mosonia by³ zbyt mocny i pi³ka przesz³a nad poprzeczk±. W koñcówce obydwie dru¿yny mog³y jeszcze zmieniæ rezultat spotkania.