Zapowiedź: Burza - Głowienka.

• autor: lksglowienka, 2011-09-29 13:33

W najbliższą niedzielę (2.10) rozegrana zostanie VIII. kolejka rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" - grupy II seniorów. W jednym z najciekawszych meczów tej kolejki dojdzie do derbów gminy Miejsce Piastowe. Wicelider Burza Rogi podejmie będącą w kryzysie drużynę LKS Głowienka.

Drużyna seniorów LKS-u Głowienka zajmuje już 5. miejsce w tabeli. W 4 ostatnich meczach nie potrafiła odnieść zwycięstwa. Jej bilans w miesiącu wrześniu to jeden remis (u siebie z Victorią Kobylany) i 3 porażki, co ciekawe z drużynami z dołu tabeli (Gaudium Łężyny, Zamczysko Mrukowa, Orzeł Faliszówka). W niedzielę podopieczni Andrzeja Białego muszą się wreszcie przełamać po serii słabych meczów. Zagrają na wyjeździe z wiceliderem - Burzą Rogi, która ostatnio straciła punkty w Sobniowie, remisując 1-1. Będzie to mecz bardzo ważny dla naszej drużyny, tym bardziej, że jest to mecz derbowy i obydwu drużynom będzie zależało na zdobyciu 3 punktów. W ostatnich meczach ligowych z drużyną Burzy nie wiodło się nam zbyt dobrze. W ubiegłym sezonie na jesień przegraliśmy u siebie po bardzo słabym meczu 0-2, na wiosnę zremisowaliśmy 1-1, zdobywając bramkę w doliczonym czasie gry. Po raz ostatni pokonaliśmy drużynę z Rogów w lidze 31 października 2009 roku, wygrywając u siebie 3-2. Na dzień dzisiejszy wiemy, że w niedzielnym meczu nie wystąpią Karol Kozieradzki i Piotr Guzik.

Mecz VIII. kolejki klasy "A" - grupy II seniorów Burza Rogi - LKS Głowienka zostanie rozegrany w niedzielę 2 października o godz. 15:30 na stadionie w Rogach. Zbiórka zawodników o godz. 14:30 w Rogach. Sędziować będą: Dobosz K., Siwak, Grela.