Zapowiedź: Orzeł L. - Głowienka.

• autor: lksglowienka, 2011-10-13 13:07

W najbliższą niedzielę (16.10) drużyna seniorów LKS Głowienka w ramach X. kolejki klasy "A" - grupy II zagra ciężki mecz na wyjeździe z 12. drużyną w tabeli - Orłem Lubla.

W ostatnią niedzielę nasza drużyna pokonała u siebie lidera rozgrywek - Wisłokę Nowy Żmigród 1:0 i będzie chciała odnieść kolejne zwycięstwo. Tym razem zagra na wyjeździe na ciężkim terenie w Lubli, z tamtejszym Orłem. Drużyna z Lubli jest tegorocznym beniaminkiem w rozgrywkach klasy "A". W ubiegłym sezonie zajęła 1. miejsce w rzeszowskiej klasie "B", a od tego sezonu gra w okręgu krośnieńskim. Jak na razie drużynie tej wiedzie się średnio. W 8 meczach zgromadziła 9 punktów i zajmuje 12. miejsce w tabeli. Wygrała dwukrotnie (w Kołaczycach i u siebie z Kopytową), trzy mecze zremisowała i trzy przegrała. Ostatnio zremisowała na wyjeździe z Sobniowem Jasło 1-1. Niedzielny mecz będzie pierwszym w historii pojedynkiem pomiędzy obydwoma drużynami.

Mecz X. kolejki klasy "A' - grupy II Orzeł Lubla - LKS Głowienka zostanie rozegrany w niedzielę 16 października o godz. 11:00 na stadionie w Lubli. O wyjeździe na mecz poinformujemy już niedługo. Sędziować będą: Dykas K., Aleksander, Podgórski.

W najbliższą sobotę nasze drużyny młodzieżowe zagrają u siebie mecze IX. kolejki klasy "A" - grupy II. Rywalem będzie GKS Krościenko Wyżne-Pustyny. Mecz juniorów rozpocznie się o godz. 11:00 (zbiórka godz. 10:15), a trampkarzy o godz. 13:00 (zbiórka godz. 12:00). Sędziować będą: Belczyk, Wierdak Tad.