Zapowiedź: Głowienka - Tempo.

• autor: lksglowienka, 2011-10-20 13:31

W najbliższą niedzielę (23.10) drużyna seniorów LKS Głowienka rozegra mecz XI. kolejki klasy "A", w którym będzie podejmować beniaminka - Tempo Nienaszów.

Naszej drużynie w ostatnich meczach wiedzie się dobrze, nie przegrała już 3 kolejnego meczu. W ubiegłą niedzielę po bardzo dobrym meczu pokonała na wyjeździe Orła Lublę 3-0. Tym razem podopieczni Andrzeja Białego zagrają na własnym boisku z innym beniaminkiem - Tempem Nienaszów. Drużyna z Nienaszowa po 9 rozegranych meczach zajmuje dopiero 14. pozycję z ilością 8 punktów. Gdyby drużynie tej nie anulowano kary sprzed początku sezonu (mieli wystartować z -9 punktami), to teraz mieli by na koncie -1 punkt i zajmowaliby ostatnią pozycję. W ostatniej kolejce drużyna Tempa niespodziewanie przegrała na własnym boisku z Sobniowem Jasło 1-2 i w niedzielę będzie chciała się zrehabilitować, pokonując wyżej notowanego rywala. Obydwie drużyny po raz ostatni spotkały się w sezonie 2003/04. Obydwa mecze wygrali piłkarze z Nienaszowa, dwa razy po 3-1.

Mecz XI. kolejki klasy "A" - grupy II LKS Głowienka - Tempo Nienaszów zostanie rozegrany w niedzielę 23 października o godz. 14:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 13:00. Sędziują: Łuksa K., Cysarz, Kuliga.

Dzień wcześniej nasze drużyny młodzieżowe zagrają zaległe mecze z VI. kolejki klasy "A" - grupy II. Podejmować będą drużyny Tęczy Zręcin. Początek spotkań: godz. 12:00 (juniorzy, zbiórka godz. 11:15), godz. 14:00 (trampkarze, zbiórka godz. 13:00). Sędziują: Mroczka, Śliwiński.