Zapowiedź: Tęcza - Głowienka.

• autor: lksglowienka, 2011-10-27 16:42

W najbliższą niedzielę (30.10) drużyna seniorów LKS Głowienka zagra wyjazdowy mecz w ramach XII. kolejki klasy "A" - grupy II. Rywalem będzie Tęcza Zręcin.

Po ostatnim wymęczonym zwycięstwie na własnym boisku z Tempem Nienaszów, nasza drużyna, aby umocnić swoją pozycję w tabeli musi wygrać niedzielne wyjazdowe spotkanie z Tęczą Zręcin, gdyż w następnej kolejce będziemy pauzować. Niedzielny rywal w 10 rozegranych spotkaniach zdobył 14 punktów, a ostatnio zremisował na wyjeździe z Sobniowem Jasło 1-1. Drużyna Tęczy nie przegrała już od 5 meczów z rzędu i zapewne będzie chciała w niedzielę wygrać, aby kontynuować tę dobrą passę. Z drużyną ze Zręcina dotychczas wiodło nam się dobrze. W ubiegłym sezonie wygraliśmy obydwa mecze. Na jesień w Zręcinie 4-3 (bramki: Łukasz Stec 3 i Michał Krupa), a na wiosnę u siebie 1-0 (bramka: Bartłomiej Wilk).

Spotkanie XII. kolejki klasy "A" - grupy II Tęcza Zręcin - LKS Głowienka zostanie rozegrane w niedzielę 30 października o godz. 14:00 na stadionie w Zręcinie. Zbiórka zawodników o godz. 13:00 na stadionie Tęczy. Sędziują: D. Łuksa, R. Zaremba, Pyzia.