Pierwszy sparing.

• autor: lksglowienka, 2012-01-18 18:45

W najbliższą sobotę (21.01) drużyna seniorów LKS Głowienka rozegra pierwszy mecz sparingowy przed rozpoczynają się za 2 miesiące rundą wiosenną sezonu 2011/12. Rywalem będzie drużyna juniorów starszych Karpat Krosno.

Mecz zostanie rozegrany o godz. 11:00 na stadionie MOSiR ze sztuczną trawą przy ul. Bursaki w Krośnie. Zbiórka zawodników o godz. 10:00 przy trybunie na stadionie MOSiR-u.

Przed sobotnim sparingiem drużyna seniorów będzie mieć jeszcze dwa treningi. Pierwszy odbędzie się w czwartek 19 stycznia o godz. 18:00 na orliku na Guzikówce, następny dzień później o godz. 16:30 na stadionie w Głowience. Zapraszamy wszystkich zawodników, juniorzy mile widziani. Informacje o treningach na bieżąco będą zamieszczone po prawej stronie w zakładce "Najbliższe treningi".

Ponadto zachęcamy do głosowania na nowy herb LKS-u i oddawania SMS-ów na trenera Andrzeja Białego w plebiscycie na najpopularniejszego trenera powiatu krośnieńskiego w 2011 roku!!!