Sparing z Iwonką.

• autor: lksglowienka, 2012-01-25 16:41

W sobotę 28 stycznia seniorzy LKS Głowienka rozegrają kolejny sparing w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną. Tym razem wicelider klasy "A" - grupy II zagra z 6. drużyną klasy okręgowej - Iwonką Iwonicz.

Z Iwonką nasza drużyna grała ostatnio mecz sparingowy przed rundą jesienną sezonu 2011/12. Spotkanie rozegrane 23 lipca w Iwoniczu, zakończyło się remisem 1-1, a bramkę dla naszej drużyny zdobył Stanisław Borek.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godz. 13:00 na stadionie ze sztuczną trawą przy ul. Bursaki w Krośnie. Zbiórka zawodników o 12:15 przy trybunie głównej na stadionie MOSiR-u w Krośnie.

Ponadto nadal zachęcamy do głosowania na trenera Andrzeja Białego w Plebiscycie na Najpopularniejszego Trenera 2011 roku oraz na nowy herb naszego klubu. Obydwa głosowania potrwają do 1 lutego.