Sparing z Kotwicą.

• autor: lksglowienka, 2012-02-16 19:26

W najbliższą sobotę (18.02) drużyna seniorów LKS Głowienka rozegra czwarty sparing przed rundą wiosenną. Rywalem naszej drużyny będzie 5. drużyna klasy okręgowej - Kotwica Korczyna.

Z popularną "Kotwą" w ostatnich sezonach graliśmy kilkakrotnie, często spotkania te były bardzo emocjonujące. W ubiegłym sezonie nasi piłkarze dwukrotnie ulegli Kotwicy. W rundzie jesiennej 1-5 (bramka Michała Krupy z rzutu karnego), zaś na wiosnę 0-1. Wtedy to drużyna z Korczyny awansowała do klasy okręgowej. Po raz ostatni nasz zespół wygrał z Kotwicą 1 lipca 2009 roku (sezon 2008/09) na stadionie w Korczynie 1-0, po bramce Jakuba Mrowca. Wielu naszych kibiców długo zapamięta to spotkanie ze względu na to, że dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna utrzymała się w klasie "A".

Mecz sparingowy pomiędzy Głowienką a Kotwicą rozpocznie się o godz. 16:30 na stadionie ze sztuczną trawą przy ul. Bursaki w Krośnie. Zbiórka zawodników godz. 16:15 przy trybunie głównej na stadionie MOSiR-u.