Bez rewelacji, ale zwycięsko.

• autor: lksglowienka, 2012-02-25 19:17

Sparing: LKS Głowienka - Huragan Jasionka 2:1 (1:1)

Bramki dla Głowienki: W. Biały, Mosoń

Skład Głowienki: T. Biały - Michał Krupa, Stanisławczyk, Dubis, R. Frydrych - T. Wilk, Półchłopek, Borek, Mosoń - W. Biały, B. Wilk oraz Ł. Frydrych, Guzik, Kuźnar, Majkut, Rachwał, Kustroń, Mateusz Krupa.

Sędziował Andrzej Biały.

Drużyna Głowienki odnosi zwycięstwo nad B-klasowym Huraganem Jasionka, ale musiała na nie zapracować. Pierwsza połowa w wykonaniu wicelidera klasy "A" była bardzo słaba. Prowadzenie objęła drużyna Huraganu w 30 minucie. Jeden z napastników mocnym strzałem w długi róg nie dał szans T. Białemu. Głowienka chwilę później wyrównała, za sprawą W. Białego, zdobywając bramkę z rzutu karnego, którego zdaniem rywali nie było. W drugiej połowie Głowienka zagrała nieco lepiej, a zwycięską bramkę strzałem z bliskiej odległości zdobył Mosoń.

Następny sparing drużyna Głowienki zagra w sobotę 3 marca w Odrzykoniu, z tamtejszym Zamczyskiem. O godzinie tego spotkania poinformujemy w najbliższym czasie.