Ostoja Kołaczyce - LKS Głowienka 1:2 (1:1)

Bramki: 0:1 W. Biały' 10  1:1 Myśliwiec' 13  1:2 W. Biały' 73

więcej w rozwinięciu

Ostoja: Gajda - Kaleta, Czuba, Gałuszka, Makara - Jarosz, Myśliwiec, Madejczyk (76 Dubiel), Grzesiak (83 Krajewski) - Kowalski (81 Kopeć), Żuraw

Głowienka: T. Biały - Guzik, Stanisławczyk, Kubit, Dubis - Półchłopek, Majkut, Mosoń, Wilk (85 Frączek) - Hejnar, W. Biały

Sędziowali Krzysztyński, M. Solecki, Reptak. Widzów 50.

W dokończonym spotkaniu z XVIII. kolejki drużyna Głowienki wygrywa na wyjeździe z Ostoją Kołaczyce 2-1. Przypomnijmy, 1 kwietnia spotkanie to zostało przerwane po 23 minutach przy stanie 1-1, z powodu zbyt dużych opadów śniegu, które uniemożliwiły grę. Ale to już historia. Wróćmy do tego, co działo się w środowe popołudnie na "kołaczyckich Błoniach". Drużyna gości zagrała niezłe spotkanie, będąc nieco lepszą drużyną od Ostoi, która również grała nie najgorzej. Jedyna bramka w dokończonym meczu padła w 73 minucie. Po składnej akcji drużyny gości, będący w polu karnym Hejnar zagrał krótko do W. Białego, a ten płaskim strzałem w długi róg pokonał Gajdę. Dzięki temu zwycięstwu drużyna LKS-u awansowała na pozycję lidera.