Młodzieżówka derbowo.

• autor: lksglowienka, 2012-04-20 11:52

W sobotę 21 kwietnia juniorzy i trampkarze LKS Głowienka rozegrają mecze XII. kolejki klasy "A" - grupy II. Będą to mecze derbowe Gminy Miejsce Piastowe, rywalem będzie Burza Rogi.

Juniorzy LKS-u po dwóch zwycięstwach (jedno walkowerem z Jasiołką Świerzowa) mają apetyt na kolejne 3 punkty, będą również chcieli zemścić się za porażkę z jesieni, kiedy to w Rogach przegrali 0-2. Trampkarzy czeka bardzo ciężkie zadanie, gdyż Burza zajmuje 1. miejsce w rozgrywkach, zaś Głowienka jest w tabeli dopiero 9. Na jesień również wygrała drużyna z Rogów, aż 8-2.

Początek meczów o godz. 11:00 (juniorzy, zbiórka godz. 10:15) i o godz. 13:00 (trampkarze, zbiórka godz. 12:00) na stadionie we Wrocance. Sędziować będą: Pękala, Aszklar.