Derby dla LKS-u.

• autor: lksglowienka, 2012-05-03 19:02

LKS Głowienka - Burza Rogi 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Biały' 5  2:0 Hejnar' 76  2:1 Szyszlak' 88

Głowienka: Ł. Frydrych - Krupa, Dubis, Kubit, R. Frydrych - Stanisławczyk, Guzik, Mosoń, Borek (40 Majkut) - Hejnar (89 Kuźnar), Biały

Burza: Belcik - D. Chilik, Glazer (72 Ukleja), Janocha, Dembiczak (76 Kucharski)  - K. Chilik, Ł. Aszklar, S. Kubusiak (68 M. Aszklar), D. Kubusiak, Kochan - Szyszlak

Sędziowali D. Wierdak, Kielar, Kiełtyka. Żółte kartki: Mosoń, Kubit - Ł. Aszklar. Widzów 120.

W derbowym spotkaniu rozegranym na stadionie w Odrzykoniu, lepsza okazała się drużyna Głowienki. Mecz świetnie rozpoczął się dla lidera rozgrywek. W 5 minucie po wrzutce R. Frydrycha z prawej strony, znajdujący się w polu karnym Biały płaskim strzałem pokonał Belcika. Później lekką przewagę uzyskała drużyna gości, lecz ich ofensywni zawodnicy byli skutecznie odcinani od podań przez obrońców Głowienki i nie dochodzili do pozycji strzeleckich. W 35 minucie na szybką akcję prawą stroną zdecydował się Borek, wyprzedził wszystkich obrońców Burzy i z końcowej linii dogrywał piłkę do Hejnara, którego w ostatniej chwili uprzedził defensor przyjezdnych. Po przerwie Burza miała przewagę w posiadaniu piłki, ale LKS miał więcej sytuacji do uzyskania drugiej bramki. W 70 minucie silnym strzałem z 16 metrów próbował pokonać Belcika Majkut, lecz bramkarz Burzy wybił piłkę zmierzającą pod poprzeczkę. Do piłki dopadł Hejnar strzelił wzdłuż bramki, jednak Biały minimalnie się spóźnił i piłka wyszła poza pole gry. 6 minut później Biały wychodził w sytuacji sam na sam i mając za plecami obrońcę wywrócił się w polu karnym. Sędzia jednak nie zareagował, piłkę do rąk złapał bramkarz gości i próbował szybko wznowić grę, kierując ją do jednego z obrońców. Wykorzystał to Hejnar, który przejął piłkę i przelobował bramkarza, zdobywając drugą bramkę. W 88 minucie goście zdołali zdobyć kontaktowego gola autorstwa Szyszlaka, który wykorzystał niezdecydowanie obrońców Głowienki i silnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Ł. Frydrycha.

autor: StronyOzpnKrosno 2012-05-03 19:11:58

Profil StronyOzpnKrosno w Futbolowo www.stronyozpnkrosno.futbolowo.pl
Zapraszamy do zgłaszania swoich stron klubowych