Hit w Nowym Żmigrodzie.

• autor: lksglowienka, 2012-05-04 08:37

W niedzielę 6 maja rozegrana zostanie XXIV. kolejka rozgrywek o mistrzostwo klasy "A" - grupy II. W jednym z zaplanowanych spotkań tej kolejki dojdzie do tzw. "hitu" albo "meczu na szczycie", w którym drużyna Wisłoki Nowy Żmigród podejmować będzie lidera rozgrywek - LKS Głowienka.

W czwartek rozegrana została XXIII. kolejka klasy "A" - grupy II, a już trzy dni później trzeba grać następną kolejkę. W najbliższą niedzielę do najciekawszego spotkania XXIV. kolejki dojdzie w Nowym Żmigrodzie. Będący na pozycji wicelidera zespół tamtejszej Wisłoki gościć będzie lidera rozgrywek - LKS Głowienkę. Patrząc na tabelę można śmiało powiedzieć, że obydwie drużyny pewnym krokiem zmierzają w kierunku awansu, jednak jest jeszcze sporo kolejek i zobaczymy, co będzie dalej. Ale wróćmy do najbliższego spotkania. Piłkarze z Nowego Żmigrodu będą chcieli przedłużyć passę meczów bez porażki na własnym obiekcie oraz zrehabilitować się za porażkę z jesieni, kiedy to w Głowience przegrali 0-1. Natomiast drużyna LKS-u, jeśli zwycięży w niedzielne popołudnie, to powiększy swoją przewagę nad Wisłoką, a wtedy będzie śmiało można powiedzieć, że jest już "jedną nogą" w okręgówce. Ale lidera czeka ciężkie zadanie, gdyż nie będzie mógł nadal skorzystać z kilku podstawowych zawodników: Tomasza Białego, Pawła Półchłopka i Zbigniewa Mosonia (wszyscy zawieszeni za kartki).

Kto okaże się lepszy w "meczu na szczycie"? Przekonamy się w niedzielę 6 maja o godz. 16:30 na stadionie w Nowym Żmigrodzie. Sędziować będą: Jakubiński, D. Dykas, Nowosielski. Wyjazd na mecz został zaplanowany na godz. 15:00 z rynku w Głowience. Zapraszamy wszystkich kibiców na to bardzo ważne spotkanie!!!

autor: Casi997 2012-05-04 17:00:16

Profil Casi997 w Futbolowo To co Łukasz, bramka Twoja ?

autor: lksglowienka 2012-05-04 19:13:24

Profil lksglowienka w Futbolowo No raczej tak :)