Powalczyć o awans.

• autor: lksglowienka, 2012-05-24 13:51

Czas na kolejne zmagania ligowe. W najbliższą niedzielę (27.05) drużyna seniorów LKS Głowienka rozegra mecz XXVII. kolejki klasy "A" - grupy II, w którym podejmować będzie Tęczę Zręcin.

Po remisie w Nienaszowie (3-3), drużyna LKS-u Głowienka umocniła się na fotelu lidera klasy "A" - grupy II, mając 4 punkty przewagi nad Wisłoką Nowy Żmigród. W najbliższą niedzielę drużyna LKS-u może sobie zapewnić awans do klasy okręgowej. Jednak aby spełnić ten warunek, należy pokonać walczącą o utrzymanie drużynę Tęczy Zręcin. Aktualnie "Tęczowcy" zajmują 8. pozycję z ilością 33 punktów. Na początku rundy wiosennej spisywali się słabo, jednak w ostatnich 3 spotkaniach odnieśli 3 zwycięstwa. W ostatniej kolejce pokonali u siebie Sobniów Jasło aż 4-1, tak więc i w niedzielę będą chcieli przedłużyć tę passę, pokonując Głowienkę, z którą nie potrafią wygrać od 2004 roku. Lider wcale nie zamierza tracić punktów na własnym boisku z niżej notowanymi zespołami i najbliższe spotkanie będzie chciał wygrać. Zwycięstwo da podopiecznym Andrzeja Białego promocję do "okręgówki", po 5 sezonach gry w klasie "A".

Czy drużynie LKS-u uda się ta sztuka, przekonamy się w niedzielę 27 maja o godz. 16:30 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 15:45. Sędziować będą: Grela, Siwak, Śnieżek J. Zapraszamy!!!