ogółem: 2 911 422

Polonia pokonana.

• autor: lksglowienka, 2012-06-07 18:33

LKS Głowienka - Polonia Kopytowa 3:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Dubis' 20  1:1 Gierlasiński' 30  2:1 Mosoń' 82  3:1 R. Frydrych' 90+2

więcej w rozwinięciu

Głowienka: Ł. Frydrych (50 T. Biały) - Krupa, Guzik (46 R. Frydrych), Dubis, Kubit (60 Majkut) - Stanisławczyk, Półchłopek, Mosoń (85 Kuźnar), Borek (75 Kustroń) - Hejnar, W. Biały

Polonia: Marek Gierlicki - Żychowski, T. Munia, Stefański, Kułak - J. Gierlicki (Skrzęta), Marcin Gierlicki, Gierlasiński, P. Tłuściak (Dziadosz) - D. Tłuściak, W. Munia

Sędziowali Ł. Rygiel, M. Węgrzynowski, Bajger. Żółta kartka: Hejnar. Widzów 200.

Drużyna Głowienki odnosi kolejne zwycięstwo, tym w razem w czwartkowe popołudnie pokonuje trzecią w tabeli Polonię Kopytowa. Spotkanie było dosyć ciekawe, obydwie drużyny miały sporo okazji do zdobycia bramek. Prowadzenie w 20 minucie objęli gospodarze. Po podaniu Mosonia, Dubis z bliskiej odległości wślizgiem wepchnął piłkę do bramki. To nie podcięło skrzydeł piłkarzy Polonii, którzy 10 minut później doprowadzili do wyrównania. Gierlasiński po samodzielnym rajdzie, pięknym strzałem z 25 metrów w "okienko" nie dał szans Ł. Frydrychowi. Chwilę później ten sam zawodnik próbował przelobować bramkarza Głowienki, ale piłka odbiła się od poprzeczki i opuściła pole gry. Drużyna gospodarzy miała jeszcze kilka okazji w tej połowie do podwyższenia wyniku, ale do przerwy obydwie drużyny schodziły ze zdobytą jedną bramką. Na początku drugiej połowy bardzo dobrą okazję mieli goście, ale strzał jednego z zawodników obronił T. Biały. Potem bliższa zdobycia bramek była już Głowienka. W 80 minucie po dograniu z prawej strony będący tuż przed bramkarzem Majkut, zdecydował się na strzał, ale piłka odbiła się od słupka. Dwie minuty później gospodarze objęli ponownie prowadzenie. Po zagraniu Półchłopka, ustawiony na 5 metrze Mosoń strzałem głową pokonał Marka Gierlickiego. W doliczonym czasie gry wynik podwyższył R. Frydrych, pokonując bramkarza w sytuacji sam na sam.