Na koniec do Komborni.

• autor: lksglowienka, 2012-06-08 08:04

W niedzielę 10 czerwca zakończy się sezon 2011/12 w rozgrywkach klasy "A" - grupy II seniorów. W jednym z meczów XXX. serii gier drużyna LKS-u Głowienka zagra wyjazdowe spotkanie z pewnym utrzymania Dworem Kombornia.

W niedzielę ostatnia kolejka klasy "A" - grupy II w sezonie 2011/12. W tej kolejce mistrza tych rozgrywek i przyszłorocznego beniaminka klasy okręgowej, drużynę LKS Głowienka czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Dworu Kombornia. Piłkarze z Głowienki w czwartek pokonali u siebie Polonię Kopytowa 3-1, zaś Dwór odniósł wyjazdowe zwycięstwo nad Sobniowem Jasło również 3-1. Dla ekipy z Komborni zwycięstwo to dało utrzymanie i grę w przyszłym sezonie w klasie "A". Niektórym wydawało się, że dobra lokata drużyny Dworu na jesień (5. miejsce) spowoduje, że ten zespół włączy się do walki o awans. Stało się jednak inaczej i do przedostatniej kolejki podopieczni grającego trenera Pawła Krauza grali o utrzymanie. Na szczęście w ostatnim meczu już będą mogli zagrać o przysłowiową "pietruszkę" z liderem rozgrywek. W rundzie jesiennej drużyna Głowienki wygrała u siebie 2-1, po bramkach Zbigniewa Mosonia i Jakuba Hejnara, chociaż do przerwy to piłkarze z Komborni prowadzili 1-0.

Jakim wynikiem zakończy się ostatnie spotkanie w tym sezonie, przekonamy się w niedzielę 10 czerwca o godz. 16:30 na stadionie w Komborni. O godzinie wyjazdu zawodników na to spotkanie poinformujemy już niedługo. Sędziować będą: Grela, Siwak, Śnieżek J.