Znamy terminarz okręgówki.

• autor: lksglowienka, 2012-07-24 11:00

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie opublikował terminarz rozgrywek krośnieńskiej klasy okręgowej na sezon 2012/13.

Pierwsza kolejka zostanie rozegrana w niedzielę 12 sierpnia, a nasza drużyna na inaugurację podejmie Kotwicę Korczyna. Druga kolejka odbędzie się trzy dni później, w środę 15 sierpnia i będzie to mecz wyjazdowy w dalekich Ustrzykach Dolnych, z tamtejszymi Bieszczadami. W związku z tym, że w okręgówce zagra 17 drużyn, każda drużyna będzie w jednej kolejce pauzować, a na naszą drużynę pauza przypadła już w trzeciej kolejce. Runda jesienna zakończy się dosyć późno, bo aż 18 listopada, a nasza drużyna zagra na wyjeździe z Górnikiem Strachocina.

Warto również zaznaczyć, że zagramy dwa pojedynki derbowe. W V. kolejce, która zostanie rozegrana w środę 29 sierpnia zagramy na wyjeździe z Burzą Rogi, zaś w X. kolejce, zaplanowanej na 30 września zagramy u siebie z Partyzantem Targowiska, który w poprzednim sezonie grał w rozgrywkach III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Aby obejrzeć cały terminarz rundy jesiennej kliknij tutaj