Zwycięstwo z Karpatami.

• autor: lksglowienka, 2012-07-27 18:35

Sparing: Karpaty Krosno (juniorzy) - LKS Głowienka 3:5 (1:2)

Bramki dla Głowienki: W. Biały 2, zawodnik testowany 2, Mosoń

Skład Głowienki: Ł. Frydrych - Guzik, Dubis, Stanisławczyk, R. Frydrych - Mosoń, F. Półchłopek, P. Półchłopek, Majkut - W. Biały, zawodnik testowany oraz Mateusz Krupa, Wilk, zawodnik testowany

Sędziowali A. Biały, Adamiak.

W swoim piątym meczu sparingowym przed rundą jesienną nasza drużyna pokonała juniorów krośnieńskich Karpat. Do przerwy nasi zawodnicy prowadzili 2-1, po bramkach W. Białego i zawodnika testowanego. Po przerwie na 3-1 podwyższył ponownie zawodnik testowany, ale 20 minut później stan meczu wyrównał się na 3-3. Ostateczny cios należał do naszej drużyny, najpierw bramkarza Karpat pokonał W. Biały, a wynik ustalił w ostatniej minucie Mosoń.

Kolejny sparing w najbliższy czwartek (2.08) o godz. 17:00 na stadionie w Głowience z A-klasowym GKS-em Krościenko Wyżne. Treningi seniorów i juniorów we wtorek i piątek o godz. 17:00, trampkarze trenują we wtorek o 16:00.