Zapowiedź II. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2012-08-13 17:27

Już w środę 15 sierpnia zostanie rozegrana II. kolejka krośnieńskiej klasy okręgowej. W tej kolejce zaplanowano następujące spotkania:

Start Rymanów - Partyzant Targowiska (15 sierpnia, godz. 16:30)
Drużynę gospodarzy czeka w II. kolejce ciężkie spotkanie. Ich rywalem będzie pierwszy lider rozgrywek, spadkowicz z III ligi - Partyzant Targowiska. Mocny zespół z Targowisk na inaugurację wygrał u siebie z Iwonką Iwonicz i nie zamierza w Rymanowie stracić punktów. Natomiast piłkarze Startu w pierwszym meczu przegrali na wyjeździe w Baligrodzie 1-2 i jeśli nie chcą po dwóch kolejkach znajdować się na samym dole tabeli, muszą ten mecz wygrać, ale remis dla Rymanowian będzie też niezłym wynikiem.
Sędziują: Jakubiński, Aleksander, Kobak

LKS Pisarowce - Leśnik Baligród (15 sierpnia, godz. 15:00)
Ciekawego meczu mogą się spodziewać kibice w Pisarowcach, gdzie miejscowy LKS podejmie wzmocnioną przed sezonem drużynę z Baligrodu. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że gospodarze, grający na swoim nieco specyficznym boisku nie powinni mieć problemów z pokonaniem rywali, ale drużyna Leśnika po pokonaniu w pierwszej kolejce piłkarzy z Rymanowa jest głodna kolejnych zwycięstw. Drużyna z Pisarowiec po remisie w Przysietnicy, będzie chciała powiększyć swój dorobek punktowy wygraną z mocnym przeciwnikiem.
Sędziują: Prajsnar, Jagieła, Habrat

LKS Skołyszyn - Iskra Przysietnica (15 sierpnia, godz. 15:00)
Zawodnicy LKS-u Skołyszyn mają niedosyt po porażce na inaugurację w Uhercach i w najbliższą środę będą chcieli pokonać ambitnych zawodników Iskry. Beniaminek z Przysietnicy trochę na własne życzenie w pierwszym meczu stracił punkty u siebie z Pisarowcami, gdyż prowadził już 2-0 po dwóch bramkach Krzysztofa Bąka, a ostatecznie zremisował 2-2 i w najbliższym spotkaniu będzie chciał urwać punkty innej dobrze grającej u siebie drużynie ze Skołyszyna. Jednak podopieczni Zdzisława Żmigrodzkiego jeśli chcą zmazać plamę po pierwszym nieudanym meczu, muszą ten mecz wygrać.
Sędziują: sędziowie z KS Dębica

Stal II Sanok - Szarotka Uherce (15 sierpnia, godz. 11:00)
Rezerwa sanockiej Stali w inauguracyjnym meczu przegrała w Besku 0-2 i w drugim swoim meczu na stadionie przy ul. Stróżowskiej zmierzy się ambitną i doświadczoną drużyną z Uherzec. Piłkarze Szarotki w pierwszym swoim meczu wygrali u siebie z LKS-em Skołyszyn 2-0 i w spotkaniu z sanoczanami będzie chciała zgarnąć kolejne 3 oczka. Ale wiemy, że piłkarze z Sanoka potrafią być u siebie groźni i mogą odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
Sędziują: Domaradzki, Lutecki, Opaliński

Nafta Splast Jedlicze - Przełom Besko (15 sierpnia, godz. 16:30)
W pierwszym spotkaniu Nafciarze zawiedli oczekiwania swoich kibiców, przegrywając na wyjeździe z Burzą Rogi. W środę czas na zrehabilitowanie się. Przed własną publicznością podejmą drużynę Przełomu Besko, która swój inauguracyjny mecz wygrała z Stalą II Sanok. Drużyna Nafty jest faworytem w tym spotkaniu, ale jeśli podejdzie do najbliższego meczu tak, jak to miało miejsce w Rogach, to o dobry wynik łatwo nie będzie. W Jedliczu najwięksi sympatycy Nafty liczą na to, że ich drużyna pokona rywali z Beska, a porażka w niedzielnym meczu z Burzą była tylko wypadkiem przy pracy.
Sędziują: Węgrzyn Iren., Kielar, Szelc L.

Górnik Strachocina - Burza Rogi (15 sierpnia, godz. 16:30)
Nieco odmłodzony zespół ze Strachociny w najbliższym spotkaniu zmierzy się z Burzą Rogi. Na inaugurację obydwie drużyny nie przegrały swoich meczów. Górnicy bezbramkowo zremisowali w Grabówce, zaś Burza sprawiła największą niespodziankę I. kolejki, pokonując Naftę 2-0. Gospodarze będą chcieli najbliższe spotkanie wygrać, ale drużyna z Rogów chce udowodnić, że nie weszła do okręgówki przypadkowo i odnieść drugie, nieco zaskakujące zwycięstwo w tym sezonie. Burza nie jest na straconej pozycji, ale musi pamiętać o dobrej grze w defensywie, gdyż drużyna ze Strachociny na własnym boisku potrafi strzelać dużo bramek.
Sędziują: Mazur M., Gurgacz, Buczyński

Kotwica Korczyna - Grabowianka Grabówka (15 sierpnia, godz. 15:00)
Beniaminka z Grabówki po bezbramkowym remisie u siebie ze Strachociną, czeka tym razem bardzo ciężki mecz. Zagrają na wyjeździe z dobrze grającą u siebie Kotwicą Korczyna. W Korczynie liczą na zwycięstwo, gdyż w ostatnim meczu dosyć niespodziewanie przegrali z naszym zespołem, a przecież duża część sympatyków Kotwicy spodziewała się pewnego zwycięstwa. W środę okazja na zmazanie plamy. Ich rywalem będzie Grabowianka, ale gospodarze nie mogą podejść do tego meczu zbyt pewnie, bo może on zakończyć się kolejną porażką, a beniaminkowie na początku sezonu lubią sprawiać niespodzianki.
Sędziują: Komański, Bocoń, Bajger

Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Głowienka (15 sierpnia, godz. 16:30)
więcej o tym meczu tutaj

pauzuje Iwonka Iwonicz.