Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS G³owienka 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Krupa' 35

G³owienka: T. Bia³y - Kolasiñski, Stanis³awczyk, Dubis, Frydrych - Guzik, Pó³ch³opek, Majkut (60 Fr±czek), Mosoñ - W. Bia³y (80 Hejnar), Krupa

Sêdziowali Rado¿ycki, £. Rygiel, Kr. Szul. ¯ó³ta kartka: Guzik. Widzów 60.

relacja w rozwiniêciu

Dru¿yna gospodarzy by³a faworytem w tym spotkaniu i z przebiegu gry by³a lepszym zespo³em, jednak nie potrafi³a udokumentowaæ tego choæby jedn± bramk±. Ju¿ w 10 minucie jeden z graczy miejscowych móg³ zdobyæ bramkê, ale pi³ka po jego strzale odbi³a siê od poprzeczki, wysz³a w pole i bêd±cy na posterunku T. Bia³y pewnie j± z³apa³. Bieszczady mia³y jeszcze kilka okazji, ale to nasza dru¿yna zdoby³a bramkê. W 35 minucie po b³êdzie defensywy gospodarzy, bêd±cy w polu karnym Krupa przej±³ pi³kê i po strzale z bliskiej odleg³o¶ci pokona³ golkipera miejscowych. Jeszcze wcze¶niej dobr± okazjê dla naszej dru¿yny mia³ W. Bia³y, jednak pi³ka po jego strzale przesz³a tu¿ obok s³upka. W 40 minucie mog³o byæ 1-1, ale napastnik dru¿yny z Ustrzyk Dolnych minimalnie chybi³. 10 minut po przerwie sêdzia g³ówny nie podyktowa³ rzutu karnego za ewidentny faul bramkarza na W. Bia³ym. Ta decyzja nieco oburzy³a zawodników, dzia³aczy i liczn± grupê kibiców z G³owienki. Nasz napastnik próbowa³ pó¼niej podwy¿szyæ wynik spotkania, jednak jego dwa strza³y obroni³ bramkarz rywali. Przez ostatnie 15 minut spor± przewagê mieli gospodarze, ale nasi obroñcy dobrze siê bronili, a w bramce bez zarzutów spisywa³ siê T. Bia³y.