Wracamy po pauzie.

• autor: lksglowienka, 2012-08-23 14:04

W najbliższą niedzielę (26.09) zostanie rozegrana IV. kolejka krośnieńskiej klasy okręgowej. Nasza drużyna, która w poprzedniej kolejce pauzowała, zagra na stadionie w Miejscu Piastowym jako gospodarz z Grabowianką Grabówka.

Nasi zawodnicy wracają do gry po 10-dniowej przerwie. Ostatni swój mecz rozegrali w II. kolejce ligowej, zakończony zwycięstwem po heroicznym boju w Ustrzykach Dolnych 1-0 (bramka: Michał Krupa). Tak długa przerwa była spowodowana pauzą, która naszej drużynie przypadła w III. kolejce. W niedzielne popołudnie nasza drużyna zagra z Grabowianką Grabówka. Drużyna z Grabówki jest podobnie jak i nasz zespół beniaminkiem tegorocznych rozgrywek. Jak na razie w swoim debiutanckim sezonie w klasie okręgowej spisuje się średnio. W pierwszym meczu zremisowała 0-0 z Górnikiem Strachocina, następnie przegrała w Korczynie 1-3, a w ostatnim spotkaniu zanotowała kolejny bezbramkowy remis u siebie z Bieszczadami Ustrzyki Dolne. Ciężko jest nam stwierdzić jak spisuje się Grabowianka, jednak skoro potrafiła urwać punkty mocnej drużynie z Ustrzyk Dolnych to na pewno do bardzo słabych nie należy. Niedzielny mecz będzie pierwszym w historii pomiędzy obydwoma drużynami.

Czy nasza drużyna odniesie trzecie zwycięstwo w tym sezonie, przekonamy się w niedzielę 26 sierpnia o godz. 16:30. Mecz zostanie rozegrany na wcześniej wspomnianym stadionie w Miejscu Piastowym. Zbiórka zawodników o godz. 15:30. Sędziować będą sędziowie z Kolegium Sędziów w Dębicy. Zapraszamy!!!