Derbowo w Rogach.

• autor: lksglowienka, 2012-08-27 11:16

W środę 29 sierpnia będzie rozegrana V. kolejka krośnieńskiej klasy okręgowej. Do najciekawszego pojedynku dojdzie Rogach, gdzie nasza drużyna w derbowym spotkaniu zmierzy się z miejscową Burzą.

Środowe derby Gminy Miejsce Piastowe to pojedynek pomiędzy drugą i trzecią drużyną tegorocznego sezonu V ligi. Co ciekawe obydwie drużyny to beniaminkowie rozgrywek, które patrząc na wyniki spisują się całkiem nieźle. Nasza drużyna w ostatnim spotkaniu, mimo nie najlepszej gry pokonała Grabowiankę Grabówka 1-0 i w trzech rozegranych spotkaniach ma komplet 9 punktów. Zaś Burza rozegrała jedno spotkanie więcej (nie pauzowała) i po 3 kolejkach zajmowała fotel lidera, jednak po ostatniej porażce w Ustrzykach Dolnych 0-1, straciła go na rzecz innej drużyny z gminy Miejsce Piastowe - Partyzanta Targowiska. W poprzednim sezonie obydwa zespoły grały przeciwko sobie w rozgrywkach klasy "A". W rundzie jesiennej w Rogach padł bezbramkowy remis, zaś na wiosnę w meczu rozegranym na stadionie w Odrzykoniu (graliśmy jako gospodarz) nasza drużyna wygrała 2-1, po bramkach Wojciecha Białego i Jakuba Hejnara. Celem naszej drużyny w środowym meczu jest zwycięstwo, jednak po dużo lepszej grze, niż miało to miejsce w niedzielnym meczu z Grabowianką.

Derbowy mecz V. kolejki pomiędzy Burzą i Głowienką zostanie rozegrany w środę 29 sierpnia o godz. 16:30 na stadionie w Rogach. Zbiórka zawodników o godz. 15:30 w Rogach, wyjazd z Głowienki o 15:15. Sędziować będą: Dobosz K., Lutecki, Opaliński.