dzisiaj: 497, wczoraj: 707
ogółem: 2 911 623
statystyki szczegółowe
Obsada sędziów na VI. kolejkę klasy okręgowej seniorów - 2.09.2012 r.
LKS Głowienka - Przełom Besko (Ekiert, Łuksa K., Szelc L.) - godz. 14:00 w Miejscu Piastowym
Stal II Sanok - Iwonka Iwonicz (Guzik Mar., Wosiewicz, Pudło) - godz. 11:00
LKS Skołyszyn - Start Rymanów (Dobosz K., Grela, Dobosz S.) - godz. 15:00
Grabowianka Grabówka - Burza Rogi (Żurawski, Jagieła, Szczur) - godz. 15:00
Kotwica Korczyna - Iskra Przysietnica (Słowacy) - godz. 15:00
Nafta Jedlicze - Partyzant Targowiska (KS Dębica) - godz. 16:30
Górnik Strachocina - Leśnik Baligród (Węgrzyn Iren., Kubit, Żołna) - godz. 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Szarotka Uherce (Samborowski, Węgrzynowski G., Łapka) - godz. 16:30
Obsada sędziów na I. kolejkę klasy "A" - grupy II juniorów i trampkarzy - 1.09.2012 r. - godz. 12:00 i 14:00
LKS Głowienka - LKS Lubatówka (Kochański, Mroczka) - we Wrocance
Burza Rogi - Tęcza Zręcin (Szelc L., Lorens)
GKS Krościenko Wyżne - Guzikówka/Koniczynka Krosno (Kijowski T., Pikuła)
Huragan Jasionka - Karpaty MOSiR Krosno (Gruszka, Jastrzębski)
Karpaty Klimkówka - Florian Rymanów Zdrój (Żołna, Wierdak Tom.) - 5.09.2012 - godz. 15:30 i 17:30
Obsada sędziów na II rundę okręgowego Pucharu Polski - 5.09.2012 - godz. 16:30
Polonia Kopytowa - LKS Głowienka (Wojnar, Śnieżek L., Bliźniak)
Jawornik Czarna - Bieszczady Ustrzyki Dolne (Mazur M., Węgrzynowski M., Bajger)
Drzewiarz Rzepedź - Jasiołka Jaśliska (Mazur K., Strawiak, Bar)
LKS Pisarowce - Przełom Besko (Wosiewicz, Farion, Wierdak J.)
Górnik Strachocina - Stal II Sanok (Garbiński, Dobosz K., Dobosz S.)
Grabowianka Grabówka - Iskra Przysietnica (Błażejowski, Lewicki, Pielech)
Iwonka Iwonicz - Partyzant Targowiska (Węgrzyn Iren., Meier, Węgrzynowski G.)
Kotwica Korczyna - Nafta Splast Jedlicze (Żurawski, Łuksa K., Olbrycht)
Victoria Dobieszyn - Burza Rogi (Kijowski A., Smoleń, Reptak)
Wisłoka Błażkowa - Czarni II Jasło (Jakubiński, Dykas J., Jedziniak)
Sparta Osobnica - Liwocz Brzyska (Koziol, Sokolowski, Klar)
Najbliższa kolejka 1 |
A-klasa » Krosno III |