Start juniorów i trampkarzy.

• autor: lksglowienka, 2012-08-30 21:28

W sobotę 1 września zmagania ligowe zaczynają nasi juniorzy i trampkarze. W meczach I. kolejki o mistrzostwo klasy "A" - grupy II zmierzą się na stadionie we Wrocance z LKS-em Lubatówka.

Nasi juniorzy już od 7 listopada 2009 roku nie mogą pokonać drużyny z Lubatówki, która w ubiegłym sezonie zajęła 2. miejsce w lidze. W poprzedniej jesieni zremisowaliśmy w Lubatówce 4-4, zaś na wiosnę przegraliśmy we Wrocance 2-4. Teraz nasza drużyna chce się wreszcie przełamać i pokonać niewygodnego dla siebie rywala. Wiemy, że w sobotę nie będzie mógł zagrać jeden z najlepszych zawodników naszej drużyny w poprzednim sezonie - Adam Florczak. Trampkarze, podobnie jak i juniorzy z Lubatówką po raz ostatni wygrali 7 listopada 2009 roku. W poprzednim sezonie trampkarze dwukrotnie przegrali z sobotnim rywalem (na jesień 0-5, na wiosnę 2-7) i teraz będą chcieli przerwać tę złą passę.

Czy tak rzeczywiście będzie przekonamy się w najbliższą sobotę. Juniorzy grają mecz o godz. 12:00 (zbiórka zawodników o godz. 11:15 we Wrocance), zaś trampkarze o godz. 14:00 (zbiórka: 13:00 we Wrocance). Sędziować mecze będą: Kochański, Mroczka.