ogółem: 2 910 941

Awans do III rundy.

• autor: lksglowienka, 2012-09-05 19:32

II runda Pucharu Polski: Polonia Kopytowa - LKS Głowienka 3:5 (0:4)

Bramki dla Głowienki: 0:1 Mosoń' 4  0:2 Mosoń' 5  0:3 Frączek' 11  0:4 R. Frydrych' 45  3:5 Mosoń' 70

Skład Głowienki: Ł. Frydrych (65 T. Biały) - Krupa, Robert Kubit, Rafał Kubit, R. Frydrych - Stopa, Stanisławczyk (46 Wilk), Florczak, Mosoń - W. Biały, Frączek

Sędziowali Wojnar, L. Śnieżek, Bliźniak. Żółta kartka: Mosoń. Widzów 80.

relacja w rozwinięciu

Statystyki pucharowe nie są wliczane do statystyk ligowych.

Nasza drużyna awansowała do III rundy okręgowego Pucharu Polski, pokonując na wyjeździe A-klasową Polonię Kopytowa. Po 11 minutach nasz zespół prowadził już 3-0, a bramki strzelali Mosoń (dwie, po wyrzutach z autu W. Białego) i Frączek. Tuż przed przerwą czwartą bramkę dla naszej drużyny zdobył strzałem głową R. Frydrych. Po przerwie gospodarze odważnie zaatakowali i po 15 minutach drugiej połowy wynik zmienił się na 4-3. Duże błędy przy bramkach dla Polonii robiła nasza defensywa. Na 20 minut przed końcem meczu Mosoń mocnym strzałem z 10 metrów pokonał bramkarza miejscowych i wynik później nie uległ zmianie. Z kim zmierzy się nasza drużyna w III rundzie dowiemy się już niedługo. Pewne jest że będzie ona rozegrana w środę 19 września.