Daleki i ciężki wyjazd.

• autor: lksglowienka, 2012-09-06 22:07

W niedzielę 9 września zostanie rozegrana już VII. kolejka krośnieńskiej V ligi. Po sześciu kolejkach naszej drużynie świetnie się wiedzie, z kompletem punktów jesteśmy na pozycji lidera. Jednak najbliższy mecz do łatwych nie należy. Czeka nas ciężki i daleki wyjazd w Uhercach. Zagramy tam z miejscową Szarotką.

Zadaniem naszej drużyny będzie kolejne zwycięstwo, jednak gramy na trudnym terenie w oddalonych od Głowienki o 65 km Uhercach Mineralnych (zwanych potocznie Uhercami). Tamtejsza Szarotka jak na razie w sześciu rozegranych meczach zdobyła 7 punktów i zajmuje 10. pozycję. W ostatnim meczu przegrała w "derbach Ziemi Bieszczadzkiej" w Ustrzykach Dolnych 0-1 i w najbliższym meczu będzie chciała zmazać plamę za porażkę w poprzedniej kolejce. Tym bardziej, że na własnym boisku gra zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. U siebie zdobyła sześć z siedmiu zdobytych punktów, przegrywając tylko raz z Naftą Splast Jedlicze 0-2. Po raz ostatni z drużyną Szarotki graliśmy w sezonie 2006/07 i obydwa spotkania wygrała drużyna z Uherzec. W obu przypadkach mecz zakończył się wynikiem 1-2 na korzyść Szarotki. Czy uda się naszej drużynie przedłużyć świetną passę i wygrać szósty mecz z rzędu?

Przekonamy się w niedzielę 9 września o godz. 16:30 na stadionie w Uhercach Mineralnych. Sędziować będą sędziowie z Brzozowa: Garbiński, Grela, Śmietana L. Wyjazd na mecz został zaplanowany na godz. 14:00 z Głowienki. W związku z tym, że na mecz zawodnicy jadą autobusem, podobnie jak było to w Ustrzykach Dolnych, istnieje możliwość wyjazdu naszych kibiców. Cena tzw. "biletu" 15 zł, ilość miejsc ograniczona. Zapisy w sklepie pana Henryka Hejnara na rynku w Głowience. Więcej informacji na ten temat udziela prezes klubu pod numerem telefonu: 693-719-012.