Pierwsza porażka.

• autor: lksglowienka, 2012-09-09 20:52

Szarotka Uherce - LKS Głowienka 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Hańczyk' 15  2:0 Jakiel' 70

Szarotka: Pasławski - Klimek, Wojtaszek, Gierula, Rachwał - Jakiel, Pałysz, Hańczyk, Leszczak (88 Pacholczyk) - Bem (85 Krajewski), Osiniak (89 Biskup)

Głowienka: T. Biały - Kolasiński (75 Borek), Frydrych, Stanisławczyk, Dubis - Półchłopek, Guzik, Mosoń, Krupa (35 Stopa) - Frączek, W. Biały (46 Hejnar)

Sędziowali Garbiński, Grela, L. Śmietana. Żółte kartki: Pałysz (dwie), Rachwał, Jakiel - Kolasiński, Borek, Frączek. Czerwona kartka: Pałysz (45, druga żółta). Widzów 200.

relacja w rozwinięciu

Nasza drużyna po serii pięciu zwycięstw z rzędu, odnosi porażkę w wyjazdowym meczu w Uhercach. Była to zarazem pierwsza porażka naszego zespołu w tym sezonie. W pierwszej połowie zdecydowanie lepsi byli gospodarze, którzy w 15 minucie objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu Pałysza, będący bliżej prawego słupka naszej bramki Hańczyk strzałem z bliskiej odległości nie dał szans T. Białemu. Wynik do przerwy mógł być wyższy, ale dwukrotnie naszą drużynę uratował słupek. W 45 minucie piłkę ręką w polu karnym dotknął Pałysz i dostał drugą żółtą kartkę. Do końca meczu gospodarze grali w dziesiątkę. Po przerwie nasza drużyna grając w przewadze ruszyła do ataków, jednak nie przyniosło to żadnego skutku. W 55 minucie Stanisławczyk mógł doprowadzić do wyrównania, jednak jego strzał z bliskiej odległości był niecelny. Próbowali również Mosoń (jego strzał został zablokowany) oraz Półchłopek, lecz piłka po jego mocnym strzale zza pola karnego, najpierw została wybita przez bramkarza Szarotki, a potem odbiła się od słupka. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 70 minucie, kiedy to Jakiel, źle przypilnowany przez naszych obrońców w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od T. Białego i płaskim strzałem zdobył drugą bramkę dla gospodarzy.

autor: zwierzux 2012-09-10 09:32:02

Profil zwierzux w Futbolowo Relacja na stronie www.szarotkauherce.futbolowo.pl