Mecz z Czarnymi odwołany.

• autor: lksglowienka, 2012-09-17 20:15

Informujemy, że mecz III rundy Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy LKS Głowienką i Czarnymi Jasło, który miał odbyć się w środę 19 września został odwołany.

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, decyzja ta została spowodowana brakiem zgody Policji na rozgrywanie meczu bez zabezpieczenia ochrony.

Mecz zostanie zweryfikowany na korzyść drużyny jasielskiej walkowerem 3:0, a nasza drużyna odpada z Okręgowego Pucharu Polski.

autor: Luke80 2012-09-18 12:52:11

Profil Luke80 w Futbolowo Mecz powinien się odbyć, lecz bez udziału kibiców przyjezdnych.
Czy to puchar dla bogatych Klubów ??

autor: kibic25 2012-09-18 17:59:10

Profil kibic25 w Futbolowo NAFTA MIAŁA GRAĆ Z CZARNYMI A ŻE NIE STAĆ ICH NA MECZ WIĘC ZAŁATWIŁA ZMIANĘ, JAK KTOŚ NIE WIEŻY TO JAK NAFTA MOZE BYĆ GOSPODARZEM MECZU JAK GRABÓWKA BYŁA KLASE NIŻEJ A GOSPODARZAMI SĄ SŁABSZE DRUŻYNY OJ PANIE CZAJA DALEJ KOBINACJE