Młodzież derbowo.

• autor: lksglowienka, 2012-09-20 17:04

W najbliższy piątek (21.09) swój trzeci mecz w tym sezonie rozegrają nasi młodzicy. W meczu derbowym zagrają na wyjeździe z Partyzantem Targowiska, który z dorobkiem 4 punktów zajmuje 2. pozycję po dwóch kolejkach. Początek meczu został zaplanowany na godz. 16:00 na stadionie w Targowiskach. Wyjazd na mecz o godz. 15:00 spod Szkoły Podstawowej w Głowience. Sędziować będzie: Grześków.

Dzień później (22.09) kolejne ligowe spotkania rozegrają drużyny juniorów i trampkarzy. W IV. kolejce również zagrają derbowe pojedynki i tak samo jak młodzicy na wyjeździe, jednak rywalem będzie Burza Rogi.

Naszych juniorów czeka bardzo trudne zadanie, gdyż ich rywal zajmuje 1. pozycję w tabeli z kompletem punktów i stosunkiem bramek: 21-3. W tej sytuacji nie trudno wskazać faworyta, a zadaniem naszych zawodników będzie urwanie choćby jednego oczka. Odwrotnie jest jeśli chodzi o trampkarzy, którzy będą chcieli się zrehabilitować za porażkę w ostatnim meczu z Florianem Rymanów Zdrój. Zaś drużyna z Rogów w tym sezonie spisuje się bardzo słabo, przegrywając jak na razie wszystkie mecze, a ich stosunek bramek wynosi 2-21.

Derbowe mecze juniorów i trampkarzy zostały zaplanowane na najbliższą sobotę na godz. 10:00 (juniorzy) i godz. 12:00 (trampkarze) na stadionie w Rogach. Wyjazd na mecz będzie o godz. 9:15 z rynku w Głowience. Zbiórka na 15 minut przed wyjazdem. Sędziować będą: Pitak, M. Folcik.