Po punkty do Baligrodu.

• autor: lksglowienka, 2012-09-20 17:23

Po raz kolejny w sobotę 22 września, a nie w niedzielę nasza drużyna seniorów rozegra spotkanie ligowe. W meczu IX. kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej, naszą drużynę czeka kolejny ciężki i daleki wyjazd. Rywalem będzie dobrze spisująca się u siebie drużyna Leśnika Baligród.

Nasza drużyna ostatnio jest w małym dołku. Po świetnym starcie (5 zwycięstw z rzędu), ostatnie dwa mecze przegrała, z czego ten poprzedni niespodziewanie u siebie z Iskrą Przysietnica 2-3. O poprawę sytuacji tym razem będzie bardzo ciężko, gdyż nasi zawodnicy zagrają na ciężkim terenie w Baligrodzie. Baligród położony jest od Głowienki o 77,5 km, tak więc czeka nas wyjazd. Tamtejszy Leśnik zajmuje 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 oczek, a wszystkie z nich zdobył na własnym boisku (4 zwycięstwa), zaś na wyjazdach wszystko przegrywa. W ostatnim meczu "Leśnicy" wysoko przegrali w Ustrzykach Dolnych z Bieszczadami 0-5, więc zadaniem ich będzie zrehabilitowanie się za tą porażkę i pokonanie naszej drużyny. Dotychczas z Leśnikiem nasi zawodnicy grali dwukrotnie, w sezonie 2006/07 w klasie okręgowej. Leśnik okazał się dwukrotnie lepszy, najpierw na jesień wygrał w Baligrodzie 3-0, zaś na wiosnę w Głowience 2-1 (bramka dla naszej drużyny: Michał Krupa). Czy naszej drużynie uda się przełamać i wygrać z mocnym rywalem?

Przekonamy się o tym w sobotę 22 września o godz. 15:30 na stadionie w Baligrodzie. Wyjazd na mecz został wstępnie zaplanowany na godz. 13:00 z rynku w Głowience. Sędziować mecz będą: Komański, Pielech, Krawiecki.