Zapowiedź X. kolejki.

• autor: lksglowienka, 2012-09-28 18:12

W najbliższy weekend (29-30.09) rozegrana zostanie X. kolejka klasy okręgowej seniorów. W jednym z ośmiu zaplanowanych spotkań tej serii gier, będzie rozegrany pojedynek pomiędzy pierwszym i drugim zespołem ligi. Ponadto czekają nas emocje na innych stadionach.

LKS Głowienka - Partyzant Targowiska (29 września, godz. 11:00, stadion w Miejscu Piastowym)
więcej o tym meczu tutaj

Nafta Splast Jedlicze - LKS Skołyszyn (29 września, godz. 11:00)
W środowym spotkaniu Nafciarze przegrali na wyjeździe z LKS Pisarowce 1-3, a w sobotnie przedpołudnie zmierzą się przed własną publicznością z grającym "w kratkę" LKS-em Skołyszyn. Drużyna ze Skołyszyna ostatnie dwa mecze wygrała i żeby polepszyć swoją sytuację w tabeli, ten mecz również będzie chciała wygrać, co byłoby sporą niespodzianką. Jednak jeśli Nafta wyciągnie wnioski z ostatniej porażki i zagra konsekwentnie, to nie powinna mieć problemów z pokonaniem LKS-u.
Sędziują: Żurawski, Jagieła, Jakieła.

Kotwica Korczyna - Start Rymanów (30 września, godz. 15:00)
Ciężka przeprawa w niedzielę czeka graczy Startu Rymanów, którzy zagrają na trudnym terenie z niepokonaną na własnym stadionie Kotwicą Korczyna. Drużyna prowadzona przez Roberta Gorzynika w ostatnim meczu pechowo straciła punkty, przegrywając z Iwonką Iwonicz 2-4, mimo iż prowadziła do przerwy 2-0. Teraz już nie powinno tak być, bo i rywal z dolnej półki, jednak nie mogą się czuć korczynianie zbyt pewnie, gdyż ich najbliższy rywal bez problemów pokonał przed tygodniem Górnika Strachocina i jest głodny kolejnych zwycięstw.
Sędziują: sędziowie z KS Dębica

Bieszczady Ustrzyki Dolne - Iwonka Iwonicz (30 września, godz. 15:00)
Po remisie w Targowiskach, drużynę ze stolicy Bieszczad czeka niełatwe zadanie. Bieszczady na własnym stadionie, gdzie z wyjątkiem meczu z naszą drużyną są niepokonani, zmierzą się rozkręcającą się z meczu na mecz Iwonką Iwonicz. W tym pojedynku faworytem wydają się być gospodarze, ale jeśli Iwonka będzie grać tak jak w ostatnich kilku spotkaniach to o punkty Bieszczadom może być ciężko. Jeżeli dobrze spisywać się będzie linia ofensywna drużyny gospodarzy, to 3 punkty powinno zostać w Ustrzykach Dolnych.
Sędziują: Domaradzki, Siwak, Dobosz S.

Grabowianka Grabówka - Leśnik Baligród (30 września, godz. 15:00)
Do Grabówki przyjedzie w niedzielne popołudnie najbardziej poszkodowany zespół ostatniej kolejki. Leśnik Baligród, który wygrał w poprzednią sobotę z naszą drużyną 4-0, ostatecznie przegrał ten mecz walkowerem, ze względu na zbyt długą grę jednego ze swoich graczy. Ale do tego nie wracajmy. W niedzielę Leśnicy będą chcieli zdobyć pierwsze punkty w meczu wyjazdowym w tym sezonie, ale nie będzie im tak łatwo, gdyż zagrają na trudnym terenie w Grabówce. Tamtejszej Grabowiance ostatnio nie wiedzie się zbyt dobrze, bo przegrała u siebie z Szarotką Uherce i zremisowała w Przysietnicy. Czyżby nadeszło przełamanie?
Sędziują: Błażejowski, Wierdak D., Rygiel Ł.

Górnik Strachocina - LKS Pisarowce (30 września, godz. 15:30)
W Strachocinie dojdzie do derbów gminy Sanok. Będący na ostatniej pozycji Górnicy zagrają z LKS Pisarowce, który pokonał w ostatnią środę Naftę Splast Jedlicze i jest w połowie stawki. Zaś Górnik przegrał przed tygodniem wysoko w Rymanowie i przed własną publicznością będzie chciał pokazać, że ostatnie miejsce w tabeli jest tylko chwilowym kryzysem formy. Czy uda się Górnikom sprawić niespodziankę, pokonując grającą "w kratkę" drużynę LKS-u?
Sędziują: Guzik Mar., Śnieżek L., Kozner

Burza Rogi - Iskra Przysietnica (30 września, godz. 15:30)
Kolejne starcie beniaminków. Burza Rogi po dłuższym kryzysie, w ostatnim meczu pokonała niespodziewanie Szarotkę Uherce 2-1 i będzie chciała powiększyć swój dorobek punktowy, zwyciężając z zajmującym obecnie 16. miejsce zespołem Iskry Przysietnica. Dla Iskry będzie to trzeci z rzędu mecz z beniaminkiem i drużyna ta chce przedłużyć passę dwóch meczów bez porażki (zwycięstwo z naszą drużyną, remis z Grabówką). Tym bardziej, że ich sytuacja w tabeli nie jest zbyt dobra i aby wyjść ze strefy spadkowej, trzeba ten mecz wygrać.
Sędziują: Tomoń, Krężałek, Smoleń

Przełom Besko - Szarotka Uherce (30 września, godz. 15:30)
Na stadionie w Besku, miejscowy Przełom podejmie zajmującą 6. miejsce Szarotkę Uherce. Ostatnio drużyna z Uherzec przegrała niespodziewanie u siebie z Burzą Rogi 1-2 i będzie chciała zmazać plamę po tej porażce. O punkty nie będzie im łatwo, bo rywalem będzie dobrze grający u siebie zespół z Beska. Drużyna Przełomu przed tygodniem pauzowała, tak więc będzie chciała w dobrych nastrojach wrócić do gry. Kto okaże się lepszy w tym starciu będzie miał 16 oczek na koncie i przy dobrych układach może zajmować po tej kolejce 3. miejsce w tabeli.
Sędziują: Żychowski, Kielar, Lenik

pauzuje Stal II Sanok.