Aktualno¶ci

Kryzys trwa nadal.

• autor: lksglowienka, 2012-10-21 17:18

LKS Pisarowce - LKS G³owienka 5:3 (2:1)

Bramki: 1:0 Zg³obicki' 14  2:0 Kot' 20  2:1 Frydrych' 34  2:2 W. Bia³y' 53 (karny)  3:2 Niemczyk' 58  4:2 Zg³obicki' 60  4:3 W. Bia³y' 70 (karny)  5:3 Niemczyk' 88

Pisarowce: ¯ak - D±browski, Sumara, Lisowski, Florek - Posadzki (65 Kwolek), Domaradzki, Zg³obicki, Gierczak - Niemczyk (89 Adamski), Kot

G³owienka: T. Bia³y - Kolasiñski, Dubis, Frydrych, Guzik - Fr±czek (25 Majkut), Krupa (60 Hejnar), Pó³ch³opek, Borek (65 Kubit) - Mosoñ, W. Bia³y

Sêdziowali Pelczarski, Marek Guzik, Kozner. ¯ó³te kartki: ¯ak, Florek - Fr±czek. Widzów 120.

relacja w rozwiniêciu

Gospodarze objêli prowadzenie w 14 minucie, kiedy to bêd±cy w polu karnym Zg³obicki, w ³atwy sposób ogra³ dwóch naszych obroñców i mocnym strza³em nie da³ szans T. Bia³emu. Sze¶æ minut pó¼niej miejscowi podwy¿szyli. Strzelcem bramki okaza³ siê Kot, który ogra³ naszego obroñcê i p³askim strza³em z 10 metrów pokona³ naszego bramkarza. Nasi zawodnicy w 34 minucie strzelili pierwsz± swoj± bramkê. Po p³askim zagraniu z prawej strony W. Bia³ego, pi³ka trafi³a do Frydrycha, który tylko przystawi³ nogê i wpakowa³ futbolówkê z bliskiej odleg³o¶ci do siatki. Tu¿ przed przerw± w polu karnym przez obroñcê Pisarowiec zosta³ ewidentnie sfaulowany W. Bia³y, jednak sêdzia nie odwa¿y³ siê podyktowaæ rzutu karnego. Po przerwie nasza dru¿yna odwa¿nie zaatakowa³a i ju¿ w 53 minucie wyrówna³a. W. Bia³y pewnie egzekwowa³ rzut karny, podyktowany za faul bramkarza na wykonawcy "jedenastki". Gdy wydawa³o siê, ¿e nasi ju¿ niebawem obejm± prowadzenie, to w 58 minucie gospodarze prowadzili 3-2, po bramce najlepszego strzelca dru¿yny z Pisarowiec - Daniela Niemczyka. Chwilê pó¼niej by³o ju¿ 4-2. B³±d w kryciu naszej defensywy wykorzysta³ Zg³obicki i z bliskiej odleg³o¶ci pokona³ naszego bramkarza. Mog³oby siê wydawaæ, ¿e strzelec bramki w tej sytuacji by³ na pozycji spalonej. W 70 minucie naszym zawodnikom uda³o siê zdobyæ trzeci± bramkê, po raz kolejny z rzutu karnego, tym razem za faul na Hejnarze. Nasz najlepszy strzelec zamieni³ "jedenastkê" na gola. Nasi zawodnicy próbowali doprowadziæ do remisu, jednak siê to nie uda³o. Za¶ gospodarze pod koniec meczu zdobyli pi±t± bramkê, autorstwa Niemczyka.