G³owienka: T. Bia³y - Krupa (75 Florczak), Guzik, Dubis, Frydrych - Pó³ch³opek (46 Mosoñ), Borek, Majkut (70 Fr±czek), Kolasiñski - W. Bia³y, Hejnar

Sko³yszyn: Uchman - Jankowicz, Gutkowski, Kaszycki, Matysik - My¶liwiec (82 Krzysztofik), Kêdzior, Walczyk, Zawisza - Czochara (80 Lelko), R±pa³a (68 Bieniasz)

Sêdziowali Rado¿ycki, Gurgacz, Geldner. ¯ó³ta kartka: My¶liwiec. Widzów 40.

relacja w rozwiniêciu

Nasza dru¿yna przegrywa kolejne spotkanie, tym razem ulega imiennikowi ze Sko³yszyna 0-1. Mecz odbywa³ siê w trudnych warunkach, przy padaj±cym ¶niegu i namokniêtym boisku obydwie dru¿yny mia³y problemy z wyprowadzaniem kontr. Nasz rywal nie zaprezentowa³ zbyt dobrego poziomu, a zwyciêsk± bramkê pi³karze ze Sko³yszyna zdobyli w 12 minucie. Po b³êdzie naszych obroñców, Zawisza w sytuacji sam na sam strza³em z bliskiej odleg³o¶ci pokona³ T. Bia³ego. Zanim pad³a jedyna w meczu bramka, nasza dru¿yna powinna prowadziæ 2-0, ale potrafili¶my wykorzystaæ dwóch dogodnych okazji. Nasi zawodnicy kilkakrotnie by³a pod bramk± Uchmana, jednak go¶cie udanie siê bronili. Najbardziej kontrowersyjn± sytuacj± w meczu by³a ta z 70 minuty, kiedy to jeden z naszych zawodników wpakowa³ pi³kê do bramki, po zamieszaniu w polu karnym, ale boczny sêdzia dopatrzy³ siê pozycji spalonej, której zdaniem naszych zawodników, a przede wszystkim kibiców nie by³o. Podsumowuj±c, nasza dru¿yna nie zagra³a ¼le (choæ do doskona³o¶ci jeszcze daleko), ale brakowa³o nam szczê¶cia. Byæ mo¿e bêdziemy je mieæ za tydzieñ na meczu wyjazdowym z rezerw± Stali Sanok.