Po kolejne zwycięstwo.

• autor: lksglowienka, 2012-11-08 18:12

W najbliższą niedzielę (11.11) nasi seniorzy rozegrają przedostatnie spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2012/13. W meczu XVI. kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej, drużyna Andrzeja Białego zmierzy się na stadionie w Miejscu Piastowym z Naftą Splast Jedlicze.

Nasz zespół po niedzielnym zwycięstwie w Sanoku, przerwał złą passę 8 meczów bez porażki (nie licząc walkowera z Leśnikiem Baligród). Teraz nasi zawodnicy będą chcieli powalczyć w ostatnim meczu "u siebie" na jesień o kolejny komplet punktów. Rywalem będzie zespół Nafty Splast Jedlicze, który już od sześciu meczów nie wygrał, przez co spadł na 12. pozycję w tabeli. Jego dorobek to 16 punktów (4 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek). W ostatniej kolejce jedliczanie przegrali u siebie z Bieszczadami Ustrzyki Dolne 1-2 i w najbliższym meczu zapewne będą chcieli się przełamać. A przecież Nafta była stawiana przed sezonem jako faworyt do awansu. Obecnie drużynę naszego najbliższego rywala prowadzi Wojciech Hejnar, który w latach 2006-07 prowadził nasze drużyny młodzieżowe. Po raz ostatni z "Nafciarzami" graliśmy w rozgrywkach ligowych w sezonie 2006/07. Obydwa mecze kończyły się zwycięstwami Nafty, która na jesień w Głowience wygrała 1-0, zaś na wiosnę w Jedliczu 2-0.

Czy uda się naszej drużynie powiększyć dorobek punktowy, zwyciężając w najbliższym spotkaniu? Przekonamy się w niedzielę 11 listopada o godz. 12:00 na stadionie w Miejscu Piastowym. Zbiórka zawodników o godz. 11:15. Sędziować będą sędziowie z Dębicy.