Informacje po dłuższej przerwie.

• autor: lksglowienka, 2012-12-22 09:32

Witamy po dłuższej przerwie! Zapewne zastanawialiście się, dlaczego nic się nie dzieje ostatnio na naszej stronie, jednak wszystko jest pod kontrolą i już niebawem będziemy odrabiać zaległości.

Redakcja ma do przekazania kilka informacji z życia klubu:

1. Najpierw przekazujemy smutną informację. W dniu 17.12.2012 (poniedziałek) zmarł były prezes naszego Klubu - Zbigniew Buczek, który sprawował tę funkcję w latach 2003-06. Pogrzeb odbył się w ostatnią środę 19 grudnia. Uczestniczyli w nim m.in. członkowie Zarządu i zawodnicy Klubu. Rodzinie zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia.

2. Pod koniec listopada Drużyna Zakładowa przy Krośnieńskich Hutach Szkła w Krośnie (KHS jest sponsorem naszego Klubu), uczestniczyła w Zakładowym Turnieju Halowym Piłki Nożnej "Business Master Cup 2012" i zajęła w nim 1. miejsce. W drużynie tej grało 4 zawodników naszej drużyny seniorów: Tomasz Biały, Wojciech Biały, Piotr Guzik i Bartosz Stanisławczyk. Warto również dodać, że Tomasz Biały został wybrany najlepszym bramkarzem tego turnieju. Wielkie gratulacje dla naszych zawodników. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

3. Drużyna seniorów rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej w środę 9 stycznia na hali przy Szkole Podstawowej nr 15 przy ul. Kisielewskiego w Krośnie (na Guzikówce). Treningi będą odbywać się prawdopodobnie w środy na hali i w piątki na Orliku. Więcej informacji na ten temat przekażemy niebawem.

4. Za kilka dni na naszej stronie ukaże się długo oczekiwane podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2012/13 w wykonaniu naszych drużyn.