Turniej trampkarzy w Rogach.

• autor: lksglowienka, 2013-02-09 21:42

W poniedziałek 11 lutego Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym organizuje Halowy Turniej Piłkarski Trampkarzy o Puchar Ferii, który zostanie rozegrany na hali w Rogach. Na tym turnieju wystąpią również dwie drużyny naszych trampkarzy, którzy wystąpią pod wodzą nowego trenera - Janusza Lenika. Początek turnieju został zaplanowany na godz. 12:00. Wyjazd zawodników o godz. 11:00 z rynku w Głowience. Życzymy powodzenia naszym zawodnikom!!!

Ponadto nasi trampkarze w okresie ferii szkolnych będą uczestniczyć również w Turnieju Halowym o Puchar Dyrektora MOSiR w Krośnie. Turniej ten odbędzie się w czwartek 21 lutego. Więcej informacji nt. tego turnieju wkrótce.

autor: ~bolo 2013-02-11 13:26:11

avatar J. Lenik wrócił do naszego klubu? Przecież swego czasu był mocno pokłócony z prezesem Markiewiczem. Dziwne!