Juniorzy rozpoczną 20 kwietnia, młodzicy 6 dni później.

• autor: lksglowienka, 2013-03-15 12:07

Na 20 kwietnia (sobota) zaplanowano inaugurację rundy wiosennej w rozgrywkach klasy "A" - grupy II juniorów i trampkarzy. W pierwszym meczu rundy rewanżowej nasze drużyny zagrają na wyjeździe z LKS Lubatówka. Sezon zakończy się 15 czerwca. Wtedy to zagramy u siebie z GKS Krościenko Wyżne. Wszystkie mecze wyjazdowe zostały zaplanowane na godz. 12:00 i 14:00. Nieoficjalnie wiemy, że u siebie nasze drużyny będą grać o godz. 11:00 i 13:00.

6 dni po inauguracji juniorów i trampkarzy, rundę wiosenną rozpoczną nasi młodzicy. W piątek 26 kwietnia zmierzą się u siebie z Kotwicą Korczyna. Drugi wiosenny mecz odbędzie się wyjątkowo w poniedziałek 6 maja, wtedy to naszych najmłodszych zawodników czeka derbowy wyjazd do Rogów. Koniec sezonu zaplanowano na 7 czerwca, kiedy to nasza drużyna zmierzy się z LKS Lubatowa. Wszystkie mecze odbywać się będą w piątki.

Zapraszamy na mecze naszych drużyn młodzieżowych w rundzie wiosennej. Zachęcamy młodych zawodników do spróbowania sił w naszym klubie (szczególnie do drużyny juniorów!!!). Więcej informacji udzieli administrator strony internetowej. Kontakt w lewym górnym rogu na naszej stronie.