Zaczynamy rundę rewanżową.

• autor: lksglowienka, 2013-04-11 17:19

W niedzielne popołudnie (14.04) zainauguruje runda rewanżowa rozgrywek o mistrzostwo krośnieńskiej klasy okręgowej seniorów. W pierwszym meczu po przerwie zimowej nasza drużyna zmierzy się z aktualnym outsiderem ligi (nie licząc wycofanej z rozgrywek Stali II Sanok) - Górnikiem Strachocina.

Po długich oczekiwaniach, zaczynamy rundę rewanżową rozgrywek klasy okręgowej, która miała rozpocząć się miesiąc wcześniej niż planowano, czyli 17 marca. Wtedy to nasi zawodnicy mieli zmierzyć się w wyjazdowym spotkaniu z Kotwicą Korczyna. Jednak nagły powrót zimy w środku marca spowodował, że liga została opóźniona i odwołano już cztery kolejki. W związku z tym, Wydział Gier przy OZPN w Krośnie zaplanował utworzyć nowy terminarz i zamiast grać z Kotwicą, gramy z Górnikiem Strachocina. Popularni "Górnicy" po rundzie jesiennej zajmują niską, 16. lokatę i ich zamiarem na drugą część sezonu jest utrzymanie się w rozgrywkach, co będzie raczej niełatwym zadaniem. Na jesień zremisowaliśmy z Górnikiem 1-1, a bramkę dla naszej drużyny zdobył w tamtym spotkaniu Zbigniew Mosoń.

Czy naszej drużynie uda się dobrze rozpocząć rundę wiosenną? Przekonamy się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 16:30 na stadionie w Głowience (po raz pierwszy od czerwca ubiegłego roku). Sędziować spotkanie będą sędziowie z Krosna: Prajsnar, Łuksa K., Szelc L.

autor: ~Kibicc 2013-04-11 21:49:14

avatar Oby po 3 PKT! Szkoda trochę Radka, że odszedł ale trzeba WYGRAĆ!