Drugie wiosenne starcie.

• autor: lksglowienka, 2013-04-18 22:00

W ostatnim meczu nasza drużyna podzieliła się na własnym boisku punktami z Górnikiem Strachocina (2-2). W najbliższą niedzielę (21.04) podopiecznych Andrzeja Białego czeka kolejne spotkanie przed własną publicznością. Rywalem naszego zespołu będą Bieszczady Ustrzyki Dolne.

Drużyna z Ustrzyk Dolnych będzie chciała zrewanżować się naszej drużynie za porażkę z rundy jesiennej, kiedy to 15 sierpnia 2012 r., przegrała 0-1, a bramkę dla naszego zespołu zdobył Michał Krupa. Dla naszej drużyny będzie to szansa na pierwsze wiosenne zwycięstwo, gdyż w ostatnią niedzieli nasi zawodnicy zremisowali 2-2 z Górnikiem Strachocina. Aktualnie Bieszczady tracą do naszej drużyny zaledwie jedno oczko. W ostatnim swoim meczu zremisowali u siebie z Kotwicą Korczyna 1-1. Jeśli chodzi o naszą drużynę to nie będą mogli zagrać w niedzielę Daniel Dubis, który nadal leczy kontuzję oraz Wojciech Biały, z powodu nadmiaru żółtych kartek.

Czy mimo tych osłabień, nasi zawodnicy poradzą sobie z nieobliczalnym zespołem Bieszczadów? Przekonamy się o tym w niedzielę 21 kwietnia o godz. 16:30 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 15:30. Sędziować będzie trójka arbitrów z Krosna: Pitak, Szczepanik M., Jakieła.

W sobotę 20 kwietnia inaugurują rozgrywki nasze drużyny młodzieżowe. Juniorzy i trampkarze zmierzą się w wyjazdowych spotkaniach w Lubatówce, gdzie rywalem będzie tamtejszy LKS. Początek spotkań o godz. 12:00 (juniorzy) i 14:00 (trampkarze). Wyjazdy na mecz: 11:15 (juniorzy), 13:00 (trampkarze). Zbiórki na 15 minut przed wyjazdem. Sędziować będą: Dziekan, Zaremba P.