Bezbramkowo z Bieszczadami.

• autor: lksglowienka, 2013-04-21 18:50

LKS Głowienka - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:0

Głowienka: T. Biały (80 Frydrych) - Kolasiński, Guzik, Stanisławczyk, Krupa (85 Kubit) - Mosoń, Wiernasz (80 Makoś), S. Borek (65 Hejnar), P. Półchłopek - F. Półchłopek, Delimat

Sędziowali Pitak, M. Szczepanik, Jakieła. Żółta kartka: Makoś. Widzów 100.

relacja w rozwinięciu

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy Głowienką a odmłodzonym zespołem z Ustrzyk Dolnych, którego grą rządził doświadczony środkowy pomocnik Maciej Łoch. W naszym zespole zabrakło kontuzjowanego Daniela Dubisa i pauzującego za kartki Wojciecha Białego. Jeśli chodzi o przebieg meczu, mógł on się dobrze rozpocząć dla naszej drużyny, która w 4 minucie mogła objąć prowadzenie. Lecz piłka po strzale Delimata z bliskiej odległości trafiła w słupek. Nasza drużyna miała jeszcze w tej części spotkania kilka dogodnych okazji do zdobycia bramek, jednak przy kilku okazjach, m.in. Mosonia, którego strzał po zamieszaniu podbramkowym sprzed linii bramkowej wybił jeden z obrońców, brakowało szczęścia. Dogodną okazję miał również w 35 minucie Wiernasz, który strzałem głową z 5 metrów minimalnie chybił. Goście w pierwszej części spotkania zaledwie dwukrotnie mieli okazję do zdobycia bramki, ale piłka nie znalazła drogi do bramki. Druga połowa przebiegła podobnie jak pierwsza, z lekką przewagą naszego zespołu. Najlepszą okazję miał ponownie Delimat, który w 60 minucie próbował przelobować strzałem z 30 metrów bramkarza Bieszczadów, jednak temu udało się na raty złapać piłkę na linii bramkowej. Zespół gości również miał kilka okazji, ale nie udało się im zaskoczyć Tomasza Białego.