• autor: lksglowienka, 2013-05-01 18:33

Grabowianka Grabówka - LKS Głowienka 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Hejnar' 40  0:2 W. Biały' 87  0:3 Mosoń' 90+3

Głowienka: T. Biały - Makoś, Kolasiński, Stanisławczyk, P. Guzik - Gajda (70 Pirga), S, Borek (80 Kubit), W. Biały (90 G. Borek), Mosoń - Delimat (35 Hejnar), Wiernasz (85 J. Guzik)

Sędziowali Komański, Bocoń, Ł. Rygiel. Żółte kartki: S. Borek, Mosoń, J. Guzik. Widzów 50.

relacja w rozwinięciu

Informujemy, że najbliższy mecz z Burzą Rogi został zaplanowany na sobotę 4 maja o godz. 17:00, a nie jak wcześniej planowano w niedzielę 5 maja o 16:30.

Pierwszy komplet punktów w rundzie wiosennej zainkasowała nasza drużyna, która po ciężkim meczu pokonała Grabowiankę. Pierwsza połowa była wyrównana. Obydwie drużyny miały po kilka dobrych okazji do objęcia prowadzenia, które w 40 minucie wykorzystał nasz zespół. Po długim zagraniu W. Białego, będący na 30 metrze, chwilę wcześniej wprowadzony na boisko Hejnar w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od bramkarza gospodarzy, strzelając mu w długi róg bramki. Druga połowa, podobnie jak i pierwsza była wyrównana. W 60 minucie spotkania pod bramką Grabowianki ewidentnie został sfaulowany przez gracza gospodazy Mosoń, jednak sędzia nie wskazał na jedenasty metr, a naszemu zawodnikowi pokazał żółtą kartkę za symulację. Końcówka meczu należała do naszej drużyny. W 87 minucie Makoś wybił piłkę spod pola karnego w kierunku bramki gospodarzy, których obrońcy nie przypilnowali W. Białego, ten widząc wychodzącego spod bramki bramkarza, minął go i skierował piłkę do pustej bramki. W doliczonym czasie gry padła trzecia bramka. Po indywidualnej akcji Hejnara, zagrał on piłkę na 5 metr do Mosonia, a ten sprytnym strzałem w krótki róg pokonał bramkarza. W naszej drużynie zadebiutowali kolejni juniorzy: Marcin Pirga i Jakub Guzik, a po raz pierwszy od czerwca 2011 roku w seniorach zagrał Grzegorz Borek.