Kolejne zmagania drużyn młodzieżowych.

• autor: lksglowienka, 2013-05-16 17:54

W najbliższy piątek i sobotę (17-18.05) kolejne swoje spotkania ligowe rozegrają nasze drużyny młodzieżowe.

W piątek na boisko po raz czwarty na wiosnę wybiegną młodzicy, którzy w meczu XI. kolejki, zagrają na wyjeździe z GKS Krościenko Wyżne. Początek tego spotkania o godz. 16:00 na stadionie w Krościenku Wyżnym. Wyjazd na mecz o godz. 15:00 spod Szkoły Podstawowej w Głowience. Sędziować będzie Jastrzębski.

Dzień później, mecze XIV. kolejki klasy "A" - grupy II rozegrają juniorzy i trampkarze. Ich rywalami po raz drugi z rzędu na własnym boisku, będą Karpaty Klimkówka. Mecze te rozpoczną się kolejno o godz. 12:00 i 14:00. Zbiórki na 45 minut przed meczami. Sędziować będą: M. Szczepanik i J. Wierdak.