Derby z liderem.

• autor: lksglowienka, 2013-05-28 18:06

Najbliższa, XXVII. kolejka krośnieńskiej klasy okręgowej seniorów zostanie rozegrana w Boże Ciało, czyli w ten czwartek (30 maja). W jednym z ośmiu zaplanowanych spotkań na tę kolejkę, nasza drużyna w derbach gminy Miejsce Piastowe zmierzy się na wyjeździe z liderem rozgrywek - Partyzantem Targowiska.

Drużyna z Targowisk zapewne nie jest naszym kibicom obca. Jak wiemy, zespół ten w poprzednim sezonie występował w III lidze, jednak wycofał się przed obecnym sezonem z niej i gra w krośnieńskiej okręgówce. Aktualnie zajmuje w niej 1. miejsce, a dorobek punktowy wynosi 56 oczek. Jak na razie, nasz najbliższy rywal przegrał na wiosnę tylko raz, ulegając obecnemu wiceliderowi rozgrywek, LKS Pisarowce 1-2. Pozostałe spotkania kończyły się zwycięstwami i jednym remisem (w Strachocinie 3-3). W ostatnim meczu nasz czwartkowy rywal wygrał w Ustrzykach Dolnych, z tamtejszymi Bieszczadami 2-0. Tak więc drużyna ta walczy o powrót do IV ligi, a grała tam ostatnio w sezonie 2009/10, kiedy to trenerem przez pół sezonu był nasz obecny szkoleniowiec - Andrzej Biały. Wśród naszych zawodników w barwach Partyzanta grali również Wojciech Biały, Tomasz Biały i Artur Makoś. W rundzie jesiennej, w meczu rozegranym w Miejscu Piastowym, lepsi okazali się piłkarze z Targowisk, którzy wygrali 3-1. Jedynego gola dla naszej drużyny w tym meczu zdobył Jakub Hejnar.

Czy nasz zespół sprawi niespodziankę i pokona w meczu derbowym lidera rozgrywek? Przekonamy się w czwartek 30 maja o godz. 16:30 na stadionie w Targowiskach. Sędziować będą sędziowie z Krosna: Żurawski, Bolanowski, Kiełtyka. Zapraszamy na derby do Targowisk!!!

autor: ~anonim 2013-05-30 18:47:04

avatar jaki wynik

autor: ~kibic 2013-05-30 19:04:03

avatar porażka2:1