Z trzecią drużyną ligi.

• autor: lksglowienka, 2013-05-31 19:25

Wyjątkowo w sobotę (1.06) nasi seniorzy rozegrają kolejne spotkanie ligowe. W meczu XXVIII. kolejki klasy okręgowej podejmą na własnym boisku trzecią drużynę ligi - Iwonkę Iwonicz.

Po czwartkowych derbach w Targowiskach, przegranych przez nasz zespół, spadliśmy na 8. pozycję w rozgrywkach ligowych. Nie opadły jeszcze całkiem emocje po tym spotkaniu, a już w sobotę nasi zawodnicy zmierzą się na własnym stadionie z Iwonką Iwonicz, która na wiosnę gra świetnie i zajmuje 3. miejsce z dorobkiem 50 oczek. W ostatnim meczu piłkarze z Iwonicza pokonali na własnym stadionie Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 i w najbliższym meczu zamierzają sięgnąć po kolejny komplet punktów. W rundzie jesiennej Iwonka pokonała naszą drużynę na własnym stadionie 2-0.

Czy naszej drużynie uda się zrewanżować za jesienną porażkę w Iwoniczu? Przekonamy się w sobotę 1 czerwca o godz. 17:00 na stadionie w Głowience. Zbiórka zawodników o godz. 16:15. Sędziować będą sędziowie z Dębicy.

Również w sobotę swój mecz rozegrają nasi trampkarze, którzy w meczu XVI. kolejki klasy "A" - grupy II, podejmą Huragan Jasionka. Początek tego meczu o godz. 11:00. Zbiórka zawodników o 10:15 na stadionie. Sędziować będzie Łapka. Juniorzy swojego meczu nie grają, gdyż Huragan wycofał się z rozgrywek. W związku z tym, na konto juniorów trzeba doliczyć 3 punkty.

autor: ~kibic 2013-06-01 08:55:18

avatar powodzenia chłopaki i wygrajcie z cebularzami

autor: ~xyz 2013-06-01 19:01:57

avatar Jaki wynik?