Przełamać się w Rymanowie.

• autor: lksglowienka, 2013-06-07 16:51

W niedzielę 9 czerwca czekają nas kolejne emocje, związane z występem naszych seniorów w rozgrywkach ligowych. W meczu 29. kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej, nasi zawodnicy zagrają na wyjeździe ze Startem Rymanów.

Naszej drużynie ostatnio nie wiedzie się zbyt dobrze, gdyż już od 4 meczów nie potrafimy wygrać. Ostatnią wygraną zanotowaliśmy 15 maja, wygrywając u siebie z Szarotką Uherce. Pasuje wreszcie się przełamać i zrehabilitować za ostatnią wysoką porażkę z Iwonką (2-6). W niedzielne przedpołudnie jedziemy do Rymanowa, gdzie zmierzymy się z tamtejszym Startem. Piłkarze z Rymanowa zajmują w lidze aktualnie 10. miejsce z dorobkiem 39 punktów, tracąc do miejsca wyżej tylko 2 punkty, a znajduje się tam aktualnie nasza drużyna. W ostatnim spotkaniu Rymanowianie zremisowali w Ustrzykach Dolnych z Bieszczadami 1-1 i walczą o utrzymanie w okręgówce. Tak więc będą chcieli w niedzielę sięgnąć po 3 oczka, pokonując naszą drużynę, z którą na jesień podzielili się punktami, remisując 1-1. Bramkę dla naszego zespołu w tamtym meczu zdobył Wojciech Biały.

Czy nasza drużyna zdobędzie w najbliższym meczu trzy punkty? Przekonamy się w niedzielę 9 czerwca o godz. 11:00 na stadionie w Rymanowie. Wyjazd na mecz o godz. 9:40 z rynku w Głowience. Sędziować będą: M. Mazur, Gurgacz, Bar.